Zilliqa boğaları %25 toparlanma rallisine girişebilir mi?

Zilliqa boğaları %25 toparlanma rallisine girişebilir mi?

www.fxstreet.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Zilliqa fiyatı, 12 Mayıs’ın en düşük seviyesi olan 0.039$’dan kabaca %19 oranında toparlanırken güç gösteriyor.
  • Bitcoin’in geçici likidite hedefinin tamamlandığı göz önüne alındığında, 0.059 dolara bir rahatlama rallisi muhtemel görünüyor.
  • 0.075 doların üzerinde bir günlük mum çubuğu, makro düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Bitcoin ayıları kestiriyor gibi göründüğü için Zilliqa fiyatı küçük bir ralliye hazırlanıyor. UST depeg çöküşü doruğa ulaştığında, altcoinler ortaya çıkıyor gibi görünüyor, bu nedenle ZIL de trendi takip edebilir ve bir rahatlama rallisi yapabilir.

Zilliqa fiyatı hızlı yükselişe hazır

Zilliqa fiyatı bir haftadan daha kısa bir sürede %44 düştü ve 12 Mayıs’ta 0,039$’da en düşük seviyeyi belirledi. Bu düşüş 0.059$ destek seviyesini paramparça etti ve boğaların aşması gereken bir direnç bariyerine dönüştü.

Zilliqa fiyatında devam eden düşüş, ZIL’in 0,097 dolardan 0,121 dolara uzanan bir düşüş kırıcısı oluşturmasıyla uzun zaman oldu. Bu oluşumun 5 Mayıs’ta yeniden test edilmesinden bu yana, ZIL %60 gibi büyük bir düşüş yaşadı ve 0.075 dolar ve 0.059 dolar destek seviyelerini paramparça etti. Bu hareket aynı zamanda 0.037 dolarlık engeli yeniden test etmeye de yaklaştı.

Bununla birlikte, 12 Mayıs’ın 0,039 dolardaki düşük seviyesi, en azından şimdilik potansiyel bir geri dönüş noktası gibi görünüyor. Bu nedenle, yatırımcılar ZIL’in acil engeli 0.059 $’da yeniden test etmek için en az %25 ralli yapmasını bekleyebilirler.

Bu potansiyel yukarı hareket bir rahatlama rallisi olsa da, kripto ekosistemi için makro görünüm büyük ölçüde düşüşte ve Bitcoin fiyatı temiz bir dip oluşturana kadar böyle olmaya devam edecek. Bu nedenle, yatırımcılar duygularını kontrol altında tutmalı ve küçük bir sıçrama karşısında coşkuya kapılmamalı.

ZIL/USDT 1 günlük grafik

ZIL/USDT 1 günlük grafik

Zilliqa fiyatı için işler biraz yukarı yönlü görünse de, belirli koşulların karşılanması durumunda önemli bir yükseliş trendine dönüşebilir. 0.075 doların üzerinde bir günlük mum çubuğu, daha yüksek bir zirve üreterek düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, Zilliqa fiyatı 0,097 ila 0,121 dolar arasındaki sınırı aşmaya çalışabilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.