YouTuber KSI, Terra’da Bir Günde 2,8 Milyon Dolar Kaybettiğini Söyledi

YouTuber KSI, Terra’da Bir Günde 2,8 Milyon Dolar Kaybettiğini Söyledi

decrypt.co

4 saat

Okuma süresi: ~3 m


LUNA’nın ünlü sahiplerinden biri kayıplarını belgelemek için sosyal medyayı kullanıyor.

Daha çok KSI olarak bilinen İngiliz YouTuber ve rapçi JJ Olatunji, Perşembe sabahı 2,8 milyon dolarlık yatırım yaptığını paylaştı. Per KwonKraterli kripto para birimi Terra (LUNA), günde 1.000 doların altında yeni bir değerlemeye düştü.

LUNA kısmen Terraform Labs’in algoritmik stabilcoin’inin sabitleyicisini veya sabit 1 $ değerini korumaya yardımcı olmak için oluşturulan bir kripto para birimidir. TerraUSD (UST). Ancak UST, 9 Mayıs’ta istikrarını kaybetti ve o zamandan beri sadece 38 sente düştü. UST ve LUNA arasındaki bağlantı nedeniyle, ikincisi 9 Mayıs’ta 62 dolardan sadece 1 sente düştü.

Çarşamba akşamı, iki YouTube kanalında yaklaşık 40 milyon abonesi olan KSI, kripto odaklı Twitter hesabından LUNA’ya yatırım yapmaktan öğrendiği bazı şeyleri paylaştı.

“Bu LUNA alımına 2,8 milyon dolar koydum ve değeri 50 binden az. Ama sorun değil çünkü ölmedim. Ailem, arkadaşlarım ve güçlü iş ahlakım var haha,” KSI yazdı.

Yaklaşık 12 saat sonra KSI, LUNA kayıplarıyla ilgili bir güncelleme paylaştı.

2.8 milyon dolarım tam anlamıyla 1000 dolar değerinde

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Evet bunu paketliyorum 😂😂😂😂 pic.twitter.com/qeiVN5yG2w

— KSICRYPTO (@ksicrypto) 12 Mayıs 2022

KSI, LUNA’nın çöküşünü neden satın aldı? Cevap net değil, ancak Çarşamba günü yapmayı planladığını söyledi. uzun vadeli tut.

LUNA, kripto para biriminin toparlanabileceğini düşünen ve kendi kendini ilan eden birkaç “LUNAtics” için hala çekici görünse de, LUNA jetonunun sınırsız bir arza sahip olduğunu ve şu anda şiddetli hiperenflasyondan muzdarip olduğunu belirtmek önemlidir.

$LUNA arzı sınırsız arkadaşlar. Asimptotik olarak 0’a doğru eğilim gösterecek, ancak asla 0’a ulaşmayacak

100 $, 10 $, 1 $, 0,10 $, 0,01 $, 0,001 $, 0,0001 $ ve sabitleyici geri kazanılana veya likidite 0 olana kadar bu böyle devam eder.

10 dolara geri döneceğini düşünerek 0,01 dolardan satın almayın. aşırı şişiriliyorsun

— 🍊juice ⌐◨-◨ (@ojuice_eth) 12 Mayıs 2022

Bu, KSI’nin kripto para ticaretinde ilk kez altı rakamını kaybetmesi değil. Ocak ayında kaybettiğini açıkladı 5,1 milyon dolar 2021’de kripto ticareti yaptı ve izleyicilerine kaldıraç ticaretibir tüccar, işlem gören toplam tutarı artırmak için para veya varlık ödünç aldığında.

“Hiçbir zaman ticaretten yararlanmayın. Sen kazanmıyorsun. Benim kripto deneyimim çok fazla kaybetti” dedi, patlamadan önce bir kahkaha krizine.

İnternet yıldızı, geçtiğimiz yıl beceriksiz kripto ticaretinden en az 7,9 milyon dolar kaybetmiş olsa da, adım adım ilerliyor gibi görünüyor.

Kriptodan önce para benim zihniyetimde itici bir güçtü. Zamanında çok para kazandım ve çok para kaybettim. Öforikten depresyona geçtim. Ama çok geçmeden hepsine karşı hissizleştim ve paranın her şey olmadığını anladım.

— KSICRYPTO (@ksicrypto) 12 Mayıs 2022

“Paraya o kadar odaklanmıştım ki, benim için önemli olan şeyleri yavaş yavaş yok ediyordum” diyen KSI, geçen yıl hayatı hakkında konuşmak için bir terapiste gittiğini de sözlerine ekledi.

Twitter’daki KSI hayranları, yıldızın kayıplarını “şok edici”, “zihinsel” ve “korkunç” olarak nitelendirirken, diğerleri kara komediye katıldı. Biri KSI’nin kumar bağımlılığı yolunda olabileceğini öne sürdüğünde, KSI’nin bazı düşünceler.

“Kesinlikle bir lmao’ya sahip olun, yavaşça düzeltin. Kripto bağımlılığıma yardımcı olmuyor” dedi.

Ne hafta ama. Anne Marie ile Wembley Arena’da binlerce insanın önünde gerçekleştirilen hamster cenazeme gittim, 3 milyon dolarlık Luna’m şimdi birkaç 100 dolar değerinde.

Ve sadece Perşembe.

– ksi (@ksi) 12 Mayıs 2022


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.