Yaklaşan airdrop ve artırılmış stake ödülleri, Origin Protocol (OGN) fiyatını yükseltiyor

Yaklaşan airdrop ve artırılmış stake ödülleri, Origin Protocol (OGN) fiyatını yükseltiyor

cointelegraph.com

3 saat

Okuma süresi: ~4 m


Stablecoin basımı ve nonfungible tokenler (NFT’ler), kripto para piyasasındaki en son trend konular olmuştur ve Terra (LUNA) gibi protokoller, stabilcoin’lerin neden Bitcoin ve Avalanche (AVAX) gibi varlıklar tarafından desteklenmesi gerektiğine dair tartışmalara yol açmıştır.

Terra’nın liderliğini takip ediyor gibi görünen bir proje, NFT’lere ve merkezi olmayan finansa odaklanan bir platform olan Origin Protocol (OGN).

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den elde edilen veriler, geçtiğimiz ay boyunca OGN’nin fiyatının %143 artarak 10 Mart’ta 0,25 $’dan düşük bir seviyeden 19 Nisan’da 0,725 $’a yükseldiğini gösteriyor.

Yaklasan airdrop ve artirilmis stake odulleri Origin Protocol OGN fiyatini

OGN/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: TradingView

OGN rallisinin üç nedeni, stake ödüllerinin yeniden düzenlenmesi, protokolün Origin Dollar (OUSD) stabilcoinindeki gelişmeler ve NFT ekosisteminin genişletilmesidir.

Güncellenmiş bahis ödülleri

OGN tokenlerini tutmak ve stake etmek, Origin Story platform ücretlerini stakerlara dağıtacak bir yönetim teklifinin kabul edilmesinin ardından daha kazançlı hale gelecek.

️ Stake programımızın yakında yeniden başlatılmasının ardından, Origin Story platform ücretlerinin, ister birincil satış komisyonları ister ikincil ticaret/telif hakkı ücretleri olsun, $OGN stakerlarına dağıtılmasına izin verecek yeni bir yönetim teklifi kabul edildi.

Devamını okuyun https://t.co/63WlOPTkGH

— Origin Protocol (@OriginProtocol) 12 Nisan 2022

Origin Story, müzisyenler, ünlüler ve yaratıcılar tarafından ilgilenen tarafların satın alması için yeni NFT satırları oluşturmak için kullanılan protokolün NFT başlatma panelidir.

Origin’deki çekirdek geliştirme ekibi tarafından öne sürülen teklif, Origin Story’nin ürün çekişi ve gelir artışı ile OGN performansı arasında doğrudan bir bağlantı kuracak ve oy veren katılımcılardan %100 onay alarak geçti.

Tam olarak uygulanmasının ardından OGN stakerları, Origin Story’de birincil satış komisyonlarından ve ikincil ticaret ve telif ücretlerinden ödüller kazanmaya başlayacak.

Origin, stablecoin’ini yeniliyor

OGN için destek sağlayan bir diğer gelişme, Origin Dollar stablecoin’in yeteneklerinin artması, ayrıca bir yönetişim belirtecinin ve yeni bir borsa listesinin eklenmesidir.

Mart ayında, OGN sahipleri, OGN sahipleri için dağıtılacak olan OUSD için yeni bir yönetişim jetonunun oluşturulmasına yönelik bir teklifi oyladılar.

Tüm $OGN sahipleri için önemli yönetim önerisi:

Tüm $OGN sahiplerine 1:1 airdrop ile $OUSD için yeni bir yönetişim jetonu başlatmalı mıyız?https://t.co/d80l6Kh2qf

— Origin Protocol (@OriginProtocol) 10 Mart 2022

Tedbir topluluk oylamasını geçti ve tüccarların airdropa hak kazanmak için jetonu biriktirmesinden sonra OGN fiyatında Mart ortasındaki ralliyi ateşledi.

Yönetişim belirteci lansmanının yarattığı ivmenin yanı sıra OUSD, Gate.io’daki bir listeden de yararlandı; bu, OUSD sahiplerine, OUSD sahiplerinin yalnızca elinde tutarak kazandıkları %15’in yanı sıra ek bir kazanç yolu olarak ekstra getiri sunuyor. cüzdandaki jetonlar.

İlişkili: Web3, NFT’ler aracılığıyla içerik oluşturucular ve hayranlar için hikaye anlatımını nasıl yeniden tanımlıyor?

Origin Protocol NFT ekosisteminin büyümesi

Origin Protokolü için fiyat ve zincir içi aktiviteyi artırmaya yardımcı olan üçüncü bir faktör, geçtiğimiz ay çok sayıda yeni projenin başlatıldığını gören NFT ekosisteminin sürekli genişlemesidir.

8.888 benzersiz karakterden oluşan bu koleksiyonu Origin Story’ye getirmek için @praise_pals ile güçlerimizi birleştirmekten gurur duyuyoruz. Praise Pals, topluluğa geri vermek için türünün tek örneği Web3 deneyimleri oluşturmak için ünlüler, markalar ve düşünce liderleriyle ortaklık kurdu! https://t.co/USbKiRvCf8

— Origin Protocol (@OriginProtocol) 11 Nisan 2022

Oyuncuya karşı oyuncu rol yapma oyunu ve NFT ekosistemi olan Blades of Valor’un yakında piyasaya sürülmesi de Origin’deki oyun topluluğu için heyecan yaratmaya yardımcı oluyor.

Cointelegraph Markets Pro’dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 12 Nisan’da OGN için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

1650574445 34 Yaklasan airdrop ve artirilmis stake odulleri Origin Protocol OGN fiyatini

VORTECS™ Puanı (yeşil) ile OGN fiyatı karşılaştırması. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, OGN için VORTECS™ Skoru, fiyatın sonraki yedi gün içinde %68,38 artmaya başlamasından yaklaşık bir saat önce, 12 Nisan’da 82’ye ulaştı.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.