XRP/USDT Haftalık Grafikte Trend Devam Modeli Formları

XRP/USDT Haftalık Grafikte Trend Devam Modeli Formları

coinquora.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


CoinMarketCap’e göre XRP son 24 saatte %2,27 ve son 7 günde %27,02 düştü.

CoinMarketCap’in piyasa değerine göre en büyük kripto projeleri listesinde 6. sırada yer alan XRP’nin fiyatı şu anda 0,4184 $ seviyesinde bulunuyor ve projenin toplam piyasa değerini yaklaşık 20,32 milyar $’a çıkarıyor.

XRP için işlem hacmi de çift haneli azaldı ve yazının yazıldığı sırada yaklaşık 1.775.994.485 $, bu da önceki güne göre %21.38 daha düşük.

XRPUSDT Haftalik Grafikte Trend Devam Modeli Formlari

Haftalık XRP grafiğinde azalan üçgen (Kaynak: TradingView)

XRP/USDT için haftalık grafiğe bakıldığında, XRP’nin fiyatı 0,42 dolarlık haftalık destek seviyesine yaklaşırken aşağı yönlü bir azalan üçgen grafik paterni oluştu. Satış hacmi, bu süre zarfında alım hacmini geçtiğinden, son birkaç hafta ayılar tarafından devralındı.

Haftalık XRP/USDT grafiğindeki Göreceli Güç Endeksi (RSI), XRP’nin aşırı satıldığını da gösteriyor. Teknik analiz ve göstergeler, XRP fiyatının henüz düşmemiş olabileceğini gösteriyor.

XRP ile SEC arasında uzun süredir devam eden ve XRP’ye olumlu eli veren davadaki son gelişmelere rağmen, proje çevresinde hala güçlü bir düşüş hissi var gibi görünüyor. Mevcut ayı eğiliminin bir devam göstergesi de son birkaç hafta içinde 50 EMA’nın altında 20 EMA geçişidir.

Bu iki önemli EMA da birbirinden kopmaya başlıyor – düşüş eğiliminin yoğunlaşabileceğinin bir işareti.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.