XRP-SEC Savaşı Devam Ediyor: XRP Fiyatı Daha Fazla Etkilenecek mi?

XRP-SEC Savaşı Devam Ediyor: XRP Fiyatı Daha Fazla Etkilenecek mi?

www.cryptonenewsz.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


XRP, 2017 ve 2018’deki Bitcoin fiyat rallisinin en zorlu rekabetlerinden biri olarak anılıyor. BTC’den daha yüksek getiri vaat eden tek kripto para XRP idi ve yatırımcılar bu kripto para birimine akın etti. Bununla birlikte, toz bulutu çöktüğünde, XRP fiyatı kar-rezervasyonuna ve en yüksek değerinin onda birine panik satışına yenik düştü.

Fiyatlar önemli ölçüde iyileşirken, XRP büyüyen bir kripto para ekonomisi yerine daha düşük gaz ücretleriyle işlem değeri olan bir madeni para haline geldi. Ayrıca, düşük gaz ücretleri nedeniyle XRP ile ilk uyum, blok zinciri ve kripto para ağları geliştirilerek de kullanıldı.

SEC davasının çok uzun bir sonucu olacak. Menkul kıymetler borsası XRP’yi bir menkul kıymet olarak kabul ettiğinden, Ripple kaybından kaynaklanan komplikasyonların sektör çapında bir etkisi olabilir.

Şu anda, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse gelişmeler konusunda iyimser görünüyor; En son karar sırasında, başkan yargıç, SEC’in ETH ve diğer benzer tokenlere kıyasla XRP’ye karşı kısmi bir davranış sergileyen e-postaların içeriğini düzenleme girişimini reddetti.

Ripple, XRP’yi sanal bir varlık olarak görüyor ve ABD’li yatırımcıların yalnızca %5’i diğerlerinin elindeki toplam piyasa kapitalizasyonunu oluşturuyor, bu nedenle SEC yasal kısıtlamalarının dışında kalabilir. Ayrıca SEC, BTC ve ETH’nin sanal varlıklar olduğunu, XRP’nin ise önümüzdeki günlerde diğer kripto para birimleri için işleri karmaşıklaştırabilecek bir güvenlik varlığı olduğunu savunuyor.

XRP fiyat trendi, Şubat 2022’den bu yana daha yüksek bir kar rezervasyon eğilimi ile konsolidasyon yapıyor. Şu anda 200 DMA, herhangi bir yukarı yönlü momentumun en büyük düşmanı haline geldi. SEC davasının temel gelişmeleri göz önüne alındığında, XRP’nin yükseliş fiyat eğilimi sunması biraz daha zaman alabilir. daha fazla oku Ayrıntılı teknik ve fiyat analizi için Ripple fiyat tahmini hakkında burada.XRP SEC Savasi Devam Ediyor XRP Fiyati Daha Fazla Etkilenecek mi2022’nin XRP için durumu değiştirmesi bekleniyordu, ancak şimdiye kadar XRP meraklıları için harikalar yaratmadı. Konsolidasyon fiyatları, ani satışlar ve diğer zorluklar, yatırımcıların XRP’ye bağlı kalmasını zorlaştırdı.

Konsolidasyonun alt ucundan destek aldıktan sonra, 0,70 dolardan hafif bir toparlanma oldu. XRP’nin yatırımcıları getirmek için 1 doların üzerinde istikrar kazanması gerekiyor, ancak azalan 200 DMA eğrisi göz önüne alındığında, temel potansiyelinden bağımsız olarak XRP üzerinde genel olarak artan olumsuz hissiyat tahmin edilebilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.