XDC Ağı (XDC): Bu hafta en çok kazanan

XDC Ağı (XDC): Bu hafta en çok kazanan

XDC Ağı (XDC): Bu hafta en çok kazanan

  • XDC, yeni başlatılan SuperBullsNFT tarafından kullanılan blok zinciri ağıdır.
  • SuperBullsNFT, ilk NFT’si olan “Golden Bull”u açık artırmaya çıkarmaya karar verdi.

XinFin XDC ağı, kendisini çeşitli blok zinciri hizmetleri için kullanılabilen tek bir blok zinciri platformu olarak kurmuştur. Ağlarında henüz başlatılan yeni bir girişim, ağlarını, değiştirilemez belirteçler (NFT) alanına genişletmek için kullanıyor. Önceki haftanın teknik sorunları düzeltildi ve XinFin şu anda iki haftanın en yüksek seviyesinde işlem görüyor.

Şirkete göre, fikir birliğini korumak için XinFin ağı yaklaşık 0.0000074 TWh elektrik kullanırken, Bitcoin ve Ethereum ağları sırasıyla 71.12 ve 20.61 TWh elektrik kullanıyor.

XinFin ile kullanıcılar, en basit tüketici PC’sinde bile bir ana düğümü barındırabilir, bu da onu herkes için erişilebilir hale getirir ve ademi merkeziyetçiliği teşvik eder. Konsensüse katılmadan önce, XDPoS kullanan genel masternode sahipleri, Self-KYC olarak bilinen bir kimlik doğrulama sürecinden geçmelidir. Bu, işlemlerin neredeyse hiçbir işlem maliyeti olmadan iki saniyeden daha kısa sürede tamamlanmasını sağlar.

XDC Ağı

SuperBullsNFT başladı

XDC, yeni başlatılan SuperBullsNFT tarafından kullanılan blok zinciri ağıdır. Bu, tüm NFT fiyatlarının XDC’de olduğu anlamına gelir. Bu NFT’lerin açıklanmasına rağmen, SuperBullsNFT ilk NFT’si olan “Golden Bull”u açık artırmaya çıkarmaya karar verdi.

Jeton Kazanmak icin Oyna Nakamoto oyunlari bir gunde 75in uzerinde

XDC / USDT: Kaynak: TradingView

Oldukça ölçeklenebilir bir blok zincirinin yanı sıra. SuperBullsNFT, XDC ağının mevcut en hızlı ve en güvenli ağ olduğunu iddia ediyor. Bir başka hayranlık noktası olan SuperBullsNFT, XDC ağının düşük işlem maliyetlerini takdir ediyor. CoinMarketCap’e göre, bugünün XDC Network fiyatı 11.159.789$’lık 24 saatlik işlem hacminde 0.099423$’dır.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.