XDC Ağı fiyat analizi: XDC token Fiyatı, düşüş piyasalarının ortasında 0,0615 $’a kadar düzeltildi

XDC Ağı fiyat analizi: XDC token Fiyatı, düşüş piyasalarının ortasında 0,0615 $’a kadar düzeltildi

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


XDC Network fiyat analizi, ayıların en son düşüş trendi sırasında 0,0627 $ seviyesinin altındaki fiyat seviyelerini bastırabildiğini gösteriyor. Fiyat gün içinde tekrar düştüğü için ayılar fiyat listelerinde hüküm sürüyor. Şu anda, 0.0615 $ işaretine yerleşmiş durumda ve önümüzdeki saatlerde de daha da düşük bir seviyeye düşmesi bekleniyor. Düşüş momentumu gelecekte genişleyecek ve daha geniş kripto para piyasası bir düşüş trendi öngörüyor.

XDC/USD 1 günlük fiyat tablosu: XDC düşüş baskısına dayanamıyor

XDC Network fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, düşüş momentumundaki sürekli artış nedeniyle fiyatın oldukça istikrarlı bir şekilde düştüğünü gösteriyor. Ayılar, yazı yazılırken fiyatı 0,0615 $’a düşürmeyi başardı ve yaklaşan saatlerde daha da düşmesi bekleniyor. Hareketli ortalama (MA) değeri, mevcut fiyata kıyasla hala yüksek, yani 0,0626 dolar. SMA 20 eğrisi de önceki yükseliş eğilimi nedeniyle yükseliyor.

XDC/USD 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Tradingview

Bollinger bantlarındaki genişleme nedeniyle oynaklık da arttı. Sonuç olarak, üst ve alt Bollinger bandı değerleri değiştirildi, çünkü artık üst değer 0.0668 $, alt değer 0.0514 $; düşük değer aynı zamanda XDC fiyatının desteğini de temsil eder. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı düştü, ancak nötr sınırda ve 55 endeksine yerleşiyor; ancak göstergenin aşağı yönlü eğrisi piyasadaki satış baskısına işaret ediyor.

XDC Ağı fiyat analizi: Son gelişmeler ve daha fazla teknik gösterge

4 saatlik XDC Network fiyat analizi, fiyat önemli bir seviyeye düştüğü için düşüş eğilimi belirtileri gösteriyor. Fiyat şu anda 0.0615 $ işareti üzerinde duruyor ve önümüzdeki dönemde daha da düşmesi bekleniyor. Bununla birlikte, küçük yeşil bir şamdan ortaya çıkarken, destek günahları da ortaya çıkıyor. 4 saatlik fiyat grafiğindeki diğer önemli göstergeler sırasıyla 0.0623 ve 0.0627 dolar seviyelerinde olan Hareketli Ortalamalar (MA) göstergesi ve Bollinger bantları göstergesidir.

XDC/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Tradingview

Dört saatlik grafikte oynaklık yüksektir ve bu, boğaların gelecekteki fiyat hareketinde fiyat seviyelerini yükseltme şansı sağlayabilir. Bollinger bantları Göstergesinin üst değeri 0.0655 $’a, alt değer ise 0.0599 $’a ulaştı. Piyasada satın alma faaliyetinin yeniden başlaması ve 42. endekse ulaşmasıyla RSI puanı yeniden yükseliyor.

XDC Network fiyat analizi sonucu

Yukarıdaki 1 günlük ve 4 saatlik XDC Network fiyat analizi, ayıların, fiyatın en son 0.0656 dolarda zirve yapmasının ardından son birkaç gündür liderliğini oldukça başarılı bir şekilde sürdürdüklerini doğruluyor. Fiyat bugün de düştü ve yazı yazılırken 0,0615 $ konumunda duruyor ve düşüş momentumu önümüzdeki saatlerde yoğunlaşabilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.