Web3 geliştirme platformu Moralis, Seri A’da 40 milyon dolar kazandı

Web3 geliştirme platformu Moralis, Seri A’da 40 milyon dolar kazandı

www.theblockcrypto.com

6 saat

Okuma süresi: ~1 m


Web3 geliştirme platformu Moralis Çarşamba günü yaptığı açıklamada, A Serisi finansman turunda 40 milyon dolar aldığını söyledi.

Geçen Haziran ayında başlatılan platformdaki yatırımcılar arasında diğer meleklerin yanı sıra EQT Ventures, Fabric Ventures, Coinbase Ventures ve Dispersion Capital yer alıyor.

sağlayan Stockholm merkezli işletme, Uygulamalar, oyunlar ve NFT’leri zincirler arası oluşturmak ve başlatmak için geliştiriciler için altyapı, bir sürümde parayı ürün geliştirme, kullanıcı deneyimini iyileştirme ve hem müşteri kapasitesini artırmak hem de daha büyük müşterileri desteklemek için ölçeklendirme için kullanacağını söyledi.

Moralis, değerini açıklamayı reddetti.

Artış, 2021’de EQT tarafından da desteklenen 13.4 milyon dolarlık bir başlangıç ​​turunu takip ediyor.

Yazılımı, web2 sistemlerinden merkezi olmayan blok zinciri uygulamaları oluşturmaya geçerken zorluklarla karşılaşan geliştiriciler için çözümler sunar. Bunlar, aşağıdakilerle ilgili sorunları içerebilir: kullanıcı kimlik doğrulaması, olay izleme ve veri toplama ve indeksleme.

Kurucu ortak ve CEO Ivan Liljeqvist, “Web3’ün internetin bir sonraki yinelemesini temsil ettiğine kesinlikle inanıyoruz ve kendimizi web2’den web3’e geçmek isteyen geliştiriciler için mükemmel bir ortak olarak görüyoruz” dedi.

Şirket, kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin, platformunun geliştiricilerin mühendislik maliyetlerinde 86 milyon dolardan fazla tasarruf etmesine yardımcı oldu.

Bu, yatırımcıların hızla web3 benimseme projelerine akın ettiğini gösteren en son hamle. Nisan ayında Fabric Ventures, toplu olarak 245 milyon dolar değerinde web3 odaklı iki fon açıkladı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.