WAVES Teknik Analizi: Death Cross Yeni Alıcılara Karşı

WAVES Teknik Analizi: Death Cross Yeni Alıcılara Karşı

kriptoknowmics.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Talepteki artış, ölüm haçına meydan okumak için DALGA fiyatlarında 12 dolardan bir tersine dönüş getiriyor; Ancak, alıcılar zorlu satış baskısını aşabilecek mi? Önemli teknik noktalar:

  • DALGALAR fiyatı 15 doların altında.
  • EMA’lar ölüm haçı verir.
  • Waves’in 24 saatlik işlem hacmi 808 milyon dolar ile %155’lik bir artışa işaret ediyor.

DALGALARIN Geçmiş Performansı

Nisan, WAVES yatırımcıları için en zorlu aylardan biriydi ve toplamda %76,5 kayıp kaydetti. Altcoin, 62.36 dolarlık rekor seviyesinden düştü ve mevcut 12 dolarlık seviyesine ulaşmadan önce birden fazla destek seviyesini kırdı. 5 Mayıs’ta alıcılar 17 dolarlık genel bariyeri kırmaya çalıştılar ancak kripto piyasasının sürekli olarak satılması satış gerilimini artırdı. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

DALGALAR Teknik Analiz

Altcoin %24 daha düşük düşerek 12 dolarlık direnci bir kez daha test etmeye çalıştı. Piyasa kırmızı bayraklar taşımaya devam ediyor, ancak DALGALAR şu anda gün içi seviyelerde %12’de ve 17 dolara ilerliyor. en EMA’lar Günlük grafikteki ölüm haçı ile satış baskısı belirginleşirken düşüş eğilimi elde etmeye çalışın. en RSI Eğim, son birkaç gün içinde aşırı satım bölgesinden çıkışla sonuçlanan ve 14 günlük ortalama puanı aşan bir yükseliş toparlanması gösteriyor. Ayrıca, RSI eğimi, yukarı yönlü bir tersine dönüş olasılığını destekleyen aşırı bir yükseliş sapması gösteriyor. en MACD hızlı ve yavaş çizgiler, sıfır çizgisini geçmek için yükseliş trendini yeniden başlatırken, gösterge bir yükseliş geçişi gösteriyor. Ayrıca, yükseliş histogramları, satın alma baskısındaki bir artışı yansıtan trend ivmesi kazanıyor. Kısacası, WAVES teknik analizi, 20 $ seviyesine ulaşmaya hazır potansiyel bir yükseliş trendi öngörüyor.

trend olan

WAVES alıcıları direnç seviyesini tekrar aşabilirse, sonraki dalgalanma altcoini %18 ile 20 dolarlık psikolojik işarete itecektir. Satıcılar madeni para fiyatını 12 doların altında satarsa ​​ve %30’luk bir düşüş tehdidinde bulunursa yükseliş tezi geçersiz olacaktır. Destek Seviyeleri: 12$ ve 8$ Direnç Seviyeleri: $15 ve $20


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.