VeChain fiyat analizi: VET 0.041 $’a düştü

VeChain fiyat analizi: VET 0.041 $’a düştü

www.kriptopolitan.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


VeChain fiyat analizi, VET/USD fiyatının son 24 saatte düşüş trendi izlediğini gösteriyor. Fiyat, 0,043 ABD dolarından düşerek önemli ölçüde azalarak düşmanca bir harekete doğru kaydı. Fiyat, 8 Mayıs 2022 ile 9 Mayıs 2022 arasında büyük bir çöküş yaşadı, bu da fiyatın 0,043 ABD dolarına düşmesine ve 0,41 ABD dolarına düşmesine neden oldu, ancak sonunda 0,041 ABD dolarına ulaşana kadar düşmeye devam etti. Ayrıca, fiyat bugün 9 Mayıs 2022’de düşüş hareketini sürdürdü. MEÖ’nün mevcut fiyatı 0,041 ABD dolarıdır.

VET maliyeti son 24 saatte %8,00 düştü ve 263.475.928$ işlem hacmi ile 2.674.309.638$ canlı piyasa sermayesi ile kripto para sıralamasında 34. sırada yer aldı.

VET/USD 4 saatlik fiyat analizi: Son gelişmeler

VeChain fiyat analizi, piyasa oynaklığının artan dinamikler gösterdiğini ve piyasa kırılganlığını bir öncelik haline getirdiğini ortaya koydu. Sonuç olarak, kripto para biriminin fiyatı, öngörülemeyen ve istikrarsız değişken dalgalanma dalgalanmalarına karşı daha duyarlı hale gelecektir. Bollinger bandının üst sınırı, MEÖ’ye karşı güçlü bir direnç görevi gören 0.048 $’da mevcuttur. Tersine, Bollinger’in bant sınırının alt sınırı, VET için başka bir destek noktasını temsil eden 0,041 ABD doları olarak mevcuttur.

VET/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor gibi görünüyor, bu da düşüş eğilimini gösteriyor. Ayrıca, fiyat yolu, azalan bir piyasaya işaret eden aşağı yönlü bir yön izliyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, piyasa desteği kırıldığından ve tersine çevirme fırsatları gösterdiğinden, piyasa daha fazla yükseliş fırsatı potansiyeli gösteriyor.

VET/USD 4 saatlik fiyat tablosu kaynağı: TradingView

VeChain fiyat analizi, Göreceli Güç Endeksinin (RSI) 25 olduğunu ve düşük değerli bir kripto para birimini temsil ettiğini ortaya koyuyor; değer devalüe edilmiş bölgede bulunur. Ayrıca, RSI, kripto para biriminin azalan değerini ve satış faaliyetinin baskınlığını yansıtan aşağı yönlü bir yaklaşım izliyor gibi görünüyor.

1 günlük VeChain fiyat analizi: Piyasa aşağı doğru hareket ediyor

VeChain fiyat analizi, azalan bir yönü takip eden piyasa oynaklığını gösterir. Bu, dalgalanmalara tabi olan VET/USD fiyatlarının oynaklıkla aynı yönde dalgalanacağı anlamına gelir; daha az oynaklık, fiyatın iki aşırı uçtan birine kayma olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir. Bollinger bandının üst sınırı, VET için en güçlü direnç görevi gören 0,061 ABD dolarıdır. Öte yandan, Bollinger bandının alt sınırı, VET için en güçlü desteği temsil eden 0,040 ABD doları olarak mevcuttur.

VET/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor gibi görünüyor, bu da düşüş eğilimini gösteriyor. Ayrıca, geri dönüş olasılıklarını gösterebilecek aşağı yönlü bir hareketin ardından fiyat yolunu gözlemleyebiliriz. Piyasa desteği kırarsa, kırılmaya neden olacaktır. Bu nedenle, bir geri dönüş yakın olacak.

VET/USD 1 günlük fiyat tablosu kaynağı: TradingView

VeChain fiyat analizi, Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) 33 olduğunu ortaya koyuyor, bu da kripto para biriminin düşük değerli işaretler gösterdiği anlamına geliyor. VeChain devalüe edilmiş bölgeye düşüyor. RSI, azalan bir piyasayı yansıtan aşağı yönlü bir hareket izliyor. Satış faaliyeti, RSI puanının düşmesine neden olan satın alma faaliyetini aştı.

VeChain Fiyat Analizi Sonuç

VeChain fiyat analizi, kripto para biriminin daha fazla düşüş fırsatları için yer ile düşüş momentumu gösterdiği sonucuna varıyor. Fiyat 9 Mayıs 2022’de 0,041 ABD dolarına düştü ve şu anda 0,043 ABD dolarının altında kaldı. VeChain’in şu anki fiyatı 0,041 dolar. Boğalar piyasada sahip oldukları kontrolü kaybetmiş görünüyor; ayılar piyasayı sardı. Bununla birlikte, piyasa kırılırken, boğaların geri dönüş yapması için hala umut olabilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.