Uzman Paneli, Yıl Sonuna Kadar XRP Doları Fiyatının 2.55 Dolara Vurduğunu Görüyor

Uzman Paneli, Yıl Sonuna Kadar XRP Doları Fiyatının 2.55 Dolara Vurduğunu Görüyor

www.kriptoglobe.com

51 m

Okuma süresi: ~2 m


Kripto para endüstrisi uzmanlarından oluşan bir panel, XRP fiyatının yıl sonuna kadar 2.55$’a ulaşacağını ve 2025’in sonunda 3.61$’a ve 2030’un sonunda 4.98$’a kadar çıkacağını tahmin ediyor.

Finder, 36 endüstri uzmanından oluşan bir panelde XRP ve onun önümüzdeki on yıldaki performansı hakkındaki düşüncelerini araştırdı ve panelin XRP fiyatının yılın geri kalanında %390’ın üzerinde artışla 2.55$’a ulaşmasını beklediğini buldu.

Panelin tahmini, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı davasında olumlu bir sonuca sahip olmasına dayanıyor. Ripple kaybederse, panel XRP’nin değerinin 0,68 dolara düştüğünü görüyor.

XRP, bu yıl şimdiye kadar değerinin yaklaşık %40’ını kaybettikten sonra 0,515 dolardan işlem yazarken dikkati çekiyor. Kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi, çoğu kripto varlığın değerinin %80’inden fazlasını kaybettiği bir yıl süren ayı piyasası öncesinde 2018’in başında 3,31 dolardı. Bununla birlikte, Bitcoin ve diğer mavi çipli kripto para birimleri, o zamandan beri yeni zirveler yapmak için toparlandı.

Uzman Paneli Yil Sonuna Kadar XRP Dolari Fiyatinin 255 Dolara

TradingView aracılığıyla XRPUSD grafiği

Finder’ın panelinde, Ripple’ın SEC aleyhindeki davayı kazanması koşuluyla XRP’nin bu yıl 5 doları bulabileceğini öngören DigitalX Asset Management fon başkanı Matthew Harry de vardı, ancak Harry, XRP’nin “spekülasyon dışında hiçbir şey için değersiz” olduğunu belirtti.

Uzman, “temel teknolojinin müthiş olduğuna, ancak tokenin kendisinin şu anda bir kullanımı olmadığını, sadece spekülatörleri cezbettiğini” çünkü token fiyatının kendisinin ucuz olduğuna inandığını da sözlerine ekledi.

Sussex Üniversitesi’nde finans profesörü Carol Alexander, XRP’nin 2,5 dolara ulaşabileceğini tahmin etti ve Ripple davayı kazanırsa XRP’nin “SWIFT’in yerini almaya başlayacağını” kaydetti. CoinFlip’in kurucusu Daniel Polotsky ise XRP’nin 0,9 dolara ulaştığını görüyor ve performansının hype üzerinde rahatladığını düşünüyor. Polotsky şunları söyledi:

Perakende yatırımcıların piyasa değerini görmezden gelmesi ve birim fiyatına (1 dolardan az) bakmaları ve hatalı bir şekilde ‘çok ucuz’ olduğu için olduğundan çok daha hızlı büyüyeceğini düşünmeleri nedeniyle projenin çok fazla ilgi gördüğünü düşünüyorum. onun yaşıtları.

Özellikle, uzmanların %23’ü XRP’yi şimdi satın almanızı tavsiye ederken, %45’i yatırımcıların şu anda sahip olduklarına tutunmasını tavsiye etti. %32’si kayıplarını azaltma ve varlıklarını elden çıkarma zamanının geldiğini söyledi.

CryptoGlobe’un bildirdiği gibi, Finder’ın paneli kısa süre önce piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un (ETH) fiyatının yıl sonuna kadar 5.780 dolara ulaşabileceğini ve 2025 yılına kadar 11.760 dolara yükselebileceğini tahmin etti.

Çıkışın XRP panelinin %87’si, Ethereum’u yıl boyunca en iyi performans gösteren 5 kripto varlığına dahil etti. Diğer kripto para birimleri arasında BTC, Solana, Avalanche ve Terra vardı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.