‘Uzaylı’ Yönetmen Ridley Scott, Ethereum’un Yükselişi Hakkında Film Yapacak

‘Uzaylı’ Yönetmen Ridley Scott, Ethereum’un Yükselişi Hakkında Film Yapacak

decrypt.co

7 saat

Okuma süresi: ~2 m


“House of Gucci” ve “Blade Runner 2049″un arkasındaki yapım şirketi Scott Free Productions, adını bir film uyarlamasına ekledi. meydan okuyan kurucusu Camila Russo’nun Ethereum ağının kurulmasıyla ilgili “Sonsuz Makine” kitabı.

Buna göre son tarihShyam Madiraju yazıp yönetecek ve yönetmen Ridley Scott, Scott Free meslektaşları Tom Moran ve Vera Meyer ile birlikte yapımcılık yapacak.

Russo, “İnternetten bu yana en devrimci teknolojinin arkasındaki insanlar hakkındaki sürükleyici hikayeyi, neslimizin kalbini yakalayacak bir uzun metrajlı filme dönüştürecek daha iyi bir ekip hayal edemiyorum” dedi.

2020 yazında yayınlanan “Sonsuz Makine”, Ethereum’un genç Vitalik Buterin’in beyninden piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimine yolculuğunu kronikleştiren kripto gazetecileri tarafından yazılan üç kitaptan ilkiydi.

Bitcoin ve Blockchain Üzerine En İyi Kitapların Şifresini Çözme Kılavuzu

Matthew Leising’in 2020 “Out of the Ether”, Ethereum üzerinde ilk günlerinde ağı çökertmekle tehdit eden büyük bir merkezi olmayan risk sermayesi fonu hack’ini açıklarken benzer bir alanı kapsıyordu. Laura Shin’in bu yıl yayınlanan “The Cryptopians”ı, Ethereum’un kurucularının motivasyonları ve eylemlerinin en son keşfidir.

Filmin sinema versiyonu, gösterime gireceğini varsayarsak emin ellerde.

Scott Free, 1995 yılındaki kuruluşundan bu yana Hollywood’da önemli bir oyuncu haline geldi ve “Alien: Covenant” ve “The Martian” gibi Ridley Scott’ın yönettiği filmlerin yanı sıra yakın zamanda yayınlanan “Death on the Nile” ve ” gibi televizyon dizilerinin yapımcılığını üstlendi. İyi Dövüş.” Scott’ın kendisi, üçü yönetmen ve biri yapımcı olmak üzere dört Oscar’a aday gösterildi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.