UFG Capital, blockchain VC yatırım fonunu güçlendiriyor

UFG Capital, blockchain VC yatırım fonunu güçlendiriyor

invezz.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Invezz’in bir basın açıklamasından öğrendiğine göre, önde gelen bir Kıbrıslı alternatif yatırım fonu yöneticisi olan UFG Capital, blok zinciri ile ilgili işletmelere ayrılmış yeni bir özel sermaye fonu için yönetim altındaki varlıklarda (AUM) 70 milyon dolar açıkladı.

UFG Capital, 2021’de ayrı bir yatırım stratejisi başlattı ve daha sonra tam teşekküllü bir yatırım fonuna dönüştürüldü. Yatırım ürünlerinin değeri 1,5 milyar AUM’un üzerindedir.

Blockchain VC yatırımına dengeli bir yaklaşım

Fonun blockchain VC yatırımına yaklaşımı, kripto yerel VC, geleneksel VC ve teknoloji odaklı VC’yi içerir. Fonun her sektörün faydalarını bir arada kullanmasını sağlar.

İşlerde genişleme

UFG Capital, piyasa talebine yanıt olarak, alternatif yatırım fonlarını düzenleyen kanuna uygun olarak deneyimli yatırımcılara hizmet verecek kapsamlı bir altyapı geliştirmeyi amaçlamaktadır. UFG Capital, blok zinciri odaklı fonu daha fazla yetki alanına genişleterek daha çeşitli bir yatırımcı havuzuna erişilebilir hale getirmeyi planlıyor.

Kapsamlı bir finansal ağın parçası

UFG Capital’in fonları, bankaları, portföy yöneticilerini, komisyoncuları, yöneticileri ve mevduatları da kapsayan geniş bir finans sektörü ağının parçasıdır. Bu, UFG Capital’in müşterileri için en iyi sonuçları elde etmek için yapılır. Tüm bu kuruluşlar, seçilen projelerin olumlu beklentilerine katkıda bulunur.

Blockchain teknolojisine uygun maruz kalma

UFG Capital, kapsamlı pazar deneyimi, çok sayıda ülkede yaygın erişim ve yüksek performanslı, ancak dengeli stratejiler ve ürünler sayesinde müşterilere blok zinciri teknolojisine en iyi şekilde maruz kalma olanağı sunar.

UFG Capital Genel Müdürü Maryna Chernenko şunları söyledi:

UFG Capital, yatırımcıların 1,7 trilyon dolarlık küresel kripto pazarına girmeleri için en uygun yolu sağlar. 2021’de sadece bir kripto stratejisiyle başladık. Şimdi, bu yatırım sektörü hala oldukça yeni, değişken ve keşfedilmemiş olduğundan, müşterilerimize varlıklarını korumaları için eksiksiz ve güvenilir bir altyapı sunuyoruz. Hızlı pazar talebi ve sık müşteri talepleri, iş yönünün geliştirilmesine ve pazarın araştırılmasına hızlı bir ivme kazandırdı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.