TRX Teknik Analizi: Justin Sun, TRX Fiyatlarına BOOM Getiriyor

TRX Teknik Analizi: Justin Sun, TRX Fiyatlarına BOOM Getiriyor

kriptoknowmics.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


TRX madeni para fiyatı, tüm önemli EMA’ları saatler içinde aşmak için bir gecede olağanüstü bir yükseliş artışı gösteriyor. Ancak yükseliş trendi 0,070 doların üzerinde hayatta kalacak mı? Önemli teknik noktalar:

  • TRX fiyatları 275 doları aşıyor.
  • 50 ve 200 günlük EMA altın bir geçiş sağlar.
  • Tron’un 24 saatlik işlem hacmi %93 artışla 424,93 milyon dolar.

TRX’in Geçmiş Performansı

TRX madeni para fiyatı, şu haberle birlikte dikkate değer bir geri dönüş gösteriyor. Justin Güneş Tron Ekosisteminde algoritmik bir stabilcoin USDD başlatmak ve teminat olarak 10 milyar dolarlık kripto kullanmak. Geri dönüş rallisi, 0.060 $ işaretinin derinliğinden 0,071 $ direnç bölgesinde 200 günlük EMA’ya ulaşıyor. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

TRX Teknik Analizi

TRX madeni para fiyatı, fiyat artışına eşlik etmek için işlem hacmi olağanüstü bir şekilde büyüdüğü için yüksek bir yükseliş taahhüdü gösteriyor. Bu nedenle, direnç bölgesinin üzerinde devam ederse yükseliş trendi kısa süre içinde 0,077 $ işaretine ulaşabilir. Bugünkü ani fiyat artışı, 20-50 ve 100 EMA eğimini tek seferde devirdi. Bununla birlikte, 0.0714 $ direnciyle uyumlu 200 günlük EMA, tüccarlar üzerinde önemli bir satış baskısı yaratıyor. RSI göstergesi: RSI eğimi(63), piyasadaki agresif alıma işaret ederek yükseliş bölgesine fırladı. Ancak gösterge, 31 Mart zirvesine ilişkin düşüş eğilimini yansıtıyor ve bu yükseliş momentumunda bir miktar zayıflık olduğunu gösteriyor. MACD göstergesi: MACD ve sinyal hatları boğa geçişi, ilgilenen tüccarlar için bir satın alma sinyali sunar. Ayrıca, bu çizgiler yakında tarafsız çizginin üzerinden geçerek ek doğrulama sağlayabilir. Özetle, TRX teknik analizi, haber odaklı trend büyümeye devam ettikçe 0,077 $ işaretine potansiyel bir artış gösteriyor.

trend olan

TRX madeni para fiyatı, bir gecede meydana gelen kayda değer artışı hesaba katan satın alma baskısında ani bir artış yaşıyor. Bu nedenle, 200 günün üzerinde kapanış yapan EMA, 0.077 $ işaretinde bir sonraki direnç seviyesine bir fiyat sıçraması sağlayacaktır. Direnç Seviyeleri: 0.077$ ve 0.0852$ Destek Seviyeleri: 0.065$ ve 0.060$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.