TRX Fiyat Tahmini

TRX Fiyat Tahmini

www.altcoinbuzz.io

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


TRON, blok zinciri teknolojisini günlük kullanıma uygun hale getirmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı bir işletim sistemidir. 25’e kadar işleyebilen Ethereum’dan farklı olarak TRON, ağının saniyede 2.000 işlemi yönetebileceğini söylüyor.

TRON, kendisini içerik oluşturucuların izleyicileriyle doğrudan iletişim kurabilecekleri bir yer olarak konumlandırdı. İster akış hizmetleri, uygulama mağazaları veya müzik web siteleri olsun, merkezi platformları ortadan kaldırarak üreticilerin aracılara daha az para kaybedeceklerine inanılıyor. Sonuç olarak, kullanıcılar malzemeyi daha düşük bir maliyetle elde edebilirler. TRON, endüstrinin giderek daha fazla bilgisayarlı hale gelmesi göz önüne alındığında, blockchain teknolojisini eğlence sektörüne uyarlamada bir adım önde olabilir. TRX fiyatını gözden geçirelim

TRX Fiyat Tahmini

Boğa Senaryosu: Perşembe günü, Justin Sun yeni bir stablecoin planlarını açıkladığında TRX’in fiyatı fırladı. TRX, 4 Nisan’dan bu yana en yüksek 0,074 doları gördü. Ancak Jerome Powell’ın şahin açıklamalarının ardından bu kazanımlar kısa sürdü. TRX, 0,06 ABD doları destek seviyelerine geri dönebilir. TRX, geri çekilmelerden sonra direnç seviyesini 0.074 $’dan kırmayı başarırsa, hafif bir yükseliş olacaktır. Yeterli satın alma faaliyeti ile, 0,08 ABD doları fiyat bariyerinin aşılması, 0,10 ABD doları ve üzerine doğru bir artışa yol açacaktır.

Ayı Senaryosu: TRX birkaç aydır düşüşte, bu nedenle orta vadede güçlü bir yükseliş eğilimimiz yok. 0,06 ABD doları destek seviyesi tutmazsa, fiyat er ya da geç 0,05 ABD Dolarının, 0,03 ABD Dolarının altına ve çok daha aşağısına düşecektir.

Almak için Telegram’da bize katılın ücretsiz ticaret sinyalleri.

Kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: altcoin vızıltı Youtube kanalı.

Resimlerin izniyle Ticaret Görünümü.

sorumluluk reddi

Altcoin Buzz tarafından tartışılan bilgiler finansal tavsiye değildir. Bu sadece eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir bilgi veya strateji, yazarın/hakemlerin kabul edilen risk toleransı seviyeleriyle ilgili düşünce ve görüşlerdir ve onların risk toleransı sizinkinden farklı olabilir. Sağlanan bilgilerle doğrudan veya dolaylı olarak ilgili herhangi bir yatırım sonucunda uğrayabileceğiniz zararlardan sorumlu değiliz.

Herhangi bir yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve derecelendirmenizi yapın ve mali danışmanınıza danışın. Sunulan araştırılan bilgilerin doğru ve doğru olduğuna inanıyoruz. Ancak doğruluk, güncellik, eksiksizlik konusunda herhangi bir garanti veya garanti yoktur. Bitcoin ve diğer kripto para birimleri yüksek riskli yatırımlardır, bu nedenle lütfen gerekli özeni gösterin. Telif Hakkı Altcoin Buzz Pte Ltd. Tüm hakları Saklıdır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.