TrueFi, Cauris Finance tarafından bağımsız olarak yönetilen bir borç finansmanı portföyü başlattı

TrueFi, Cauris Finance tarafından bağımsız olarak yönetilen bir borç finansmanı portföyü başlattı

invezz.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


En iyi teminatsız kredi protokolü TrueFi’nin arkasındaki firma TrustToken, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, bağımsız olarak yönetilen ilk kredi portföyünü piyasaya sürdüğünü söyledi.

Yeni kredi portföyü, TrustToken’in TrueFi protokolü aracılığıyla borç finansmanı fintech girişimi Cauris Finance tarafından yönetilecek. Duyuruya göre, portföyün lansmanı, Cauris’in dünyanın dört bir yanından borçlulara 85 milyon doların üzerinde kredi tahsis etme başarısını takip ediyor.

Cauris Finance, bu nedenle portföyü, özellikle fintech girişimlerinin kalkınmada büyük bir artış gördüğü Küresel Güney bölgelerinde, teminatsız kredilere erişim sağlamak için kullanmaya çalışacak. Başlangıçların patlamaya devam ettiği Afrika da dahil olmak üzere bu bölgelerde finansman çok önemlidir.

10 milyon dolarlık portföy

Basın açıklaması aracılığıyla paylaşılan ayrıntılara göre Cauris, TrueFi portföyünün ilk bağımsız yöneticisi olarak görev yapacak. Bu, girişimin kredi defteri üzerinde kontrol sahibi olduğunu ve doğrudan son borçlulara kredi verdiğini görecektir.

Teminatsız krediler fiat olarak sunulacak ve yerel kural ve düzenlemelere göre yönetilecektir.

TrustToken yaptığı duyuruda Cauris portföyünün başlangıçta 2 milyon dolar ile sınırlandırılacağını söyledi. Ancak bu, zaman içinde yavaş yavaş büyüyerek yıl sonuna kadar 10 milyon dolarlık bir ürüne dönüşecek.

İlgilenen projeler, portföyden borç almak için doğrulanmış bir ABD dışı yatırımcı olması gerektiğini unutmamalıdır. Tarafın ayrıca tipik bir Müşterinizi Tanıyın kontrolünden geçmesi gerekecektir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.