Tron (TRX), Kripto Piyasasındaki Ayı Duygularına Rağmen Yükseldi!

Tron (TRX), Kripto Piyasasındaki Ayı Duygularına Rağmen Yükseldi!

www.cryptonenewsz.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Tron, kar amacı gütmeyen bir vakıf tarafından kurulan blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir uygulama platformudur. Proje, eğlence endüstrisini merkezden uzaklaştırmak için başlatıldı, ancak şimdi diğer endüstrilere genişledi ve tüm dApps pazarını kapsamayı hedefliyor.

Dijital içerik oluşturucuların, içeriği doğrudan tüketicilere ulaştırmak için Google mağazaları ve Apple mağazaları gibi aracılardan kaçınmasına olanak tanır. Açık kaynaklı bir dağıtılmış depolama teknolojisi olarak çalışır.

Google, trafiğin büyük bir bölümünü kontrol ediyor, ancak TRX, içerik oluşturucuları içeriklerinin sahipleri yaparak içerik tüketimi ortamını merkezden uzaklaştırmayı hedefliyor.

İçerik geliştirme, pazarlama için dijital varlıklar ve dijital varlıkları dağıtmak için kişisel ICO sunar – bunların tümüne içerik oluşturucular tarafından erişilebilir.

TRC20 belirteci, bireysel içerik sahiplerinin değerini tutar ve Tronix, platformda bir değişim aracıdır. Platform, uzun vadeli bir yatırım aramayı hedefliyor ve kısa vadeli bir kar aracı olarak değil, bir varlık olarak ele alınmak istiyor. Uzun vadeli yatırıma hazırsanız bu fiyat analizini okuyun.

Tron TRX Kripto Piyasasindaki Ayi Duygularina Ragmen Yukseldiİlginç bir şekilde, TRX 0.083 $ başlangıç ​​destek seviyesi civarında işlem görüyordu. Son birkaç hafta içinde birçok kez 0.087 dolarlık güçlü direnç seviyesini kırmaya çalıştı. Günlük grafikte, 0.075$’ın iyi bir hacimle kırılan önceki direnç seviyesi olduğunu görebilirsiniz, bu nedenle TRX fiyatı geri gelirse, bu seviye civarında destek alacaktır.

MACD çizgisi, günlük grafikte ardışık yeşil histogramlarla yükseliş gösteriyor; RSI, yükseliş momentumunu gösteren 60 civarında. Bollinger Bantları da yükselişi yansıtıyor.

Yatırım için ideal bir zaman olduğunu düşünüyoruz. TRX coin yukarı doğru işlem görmeye devam edecek mi? Cevabı ve önemli Tron fiyat tahminini buraya tıklayarak alın.

1652115862 176 Tron TRX Kripto Piyasasindaki Ayi Duygularina Ragmen Yukseldi0,55 dolar civarında destek aldıktan sonra haftalık grafikteki trend yükseliş yönünde. 0.11 dolar, anlık direnç seviyesi ve fiyat bu seviyeden geri gelebilir. Aslında, kısa vadeli bir yatırım için iyi bir zaman.

MACD ve RSI göstergeleri haftalık grafikte yükseliş gösteriyor, ancak bu haftanın negatif başlaması Bollinger Bantlarının üst yarısında haftalık kırmızı mum oluşturuyor. Ancak, TRX fiyatı yükselişe geçebilir.

Yatırım için ideal bir zaman olduğunu düşünüyoruz ve bu parayı üst seviyeye getirdiyseniz uzun vadeli tutmalısınız. TRX’in geleceği parlak ve uzun vadede iyi bir getiri sağlayacak.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.