Tron Satış Baskısını emiyor, TRX 0,07 dolardan destek bulacak mı?

Tron Satış Baskısını emiyor, TRX 0,07 dolardan destek bulacak mı?

kriptoknowmics.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


Tron, diğer madeni paralara ve USDT’ye göre nispeten sağlam. TRX 0,07 doların üzerinde sabit kaldığı sürece fiyatlar yükseliş devam modelinde toparlanabilir.

Tron’un Geçmiş Performansı

Kırmızı denizde, Tron fiyatları geçtiğimiz işlem haftasında sabit kaldı. USDT karşısında başabaş noktasında ancak son 24 saatte yüzde beş düştü. Genel olarak, TRX satıcıları baskın ve kısa vadede sürücü koltuğunda. Bununla birlikte, yukarıdan aşağıya bir analizden, Tron fiyatları hala bir yükseliş kırılma oluşumu içinde.

Tron Teknik Analizi11 Mayıs Tron TRX Günlük Grafik

Günlük grafikteki bir Doji çubuğu, iyimser boğalar ve otoriter ayılar arasındaki savaşa işaret ediyor. Haftadan bugüne, boğalar başarılı oldu, kayıpları giderdi. Son 24 saatteki kayıplara rağmen alıcılar bir şans yakaladı. Özellikle, TRXUSDT, şu anda 0,07 doların üzerinde işlem gören bir yükseliş kırılması içinde. Biz ilerledikçe, tüccarlar bir bekle-gör yaklaşımı izleyebilir. 0,09 ABD dolarının üzerinde bir kapanış, 9 Mayıs kayıplarını gevşeterek 21 Nisan ve 1 Mayıs alıcılarını teyit ediyor. Bu durumda, TRX 0,13 ABD dolarına dalgalanabilir. Aksi takdirde, 0,07 ABD dolarının altındaki kayıplar 9 Mayıs ayı fiyatlarını onaylayabilir ve 0,06 ABD dolarına ve hatta 0,05 ABD dolarına daha fazla satışı tetikleyebilir.

TRX’ten Ne Beklemeli?

Tron bir ayı devam modeli içinde. Bununla birlikte, boğalar bu haftanın başlarındaki satış baskısını bastırarak sabit kaldı. TRX alıcılarının 0,07 doların üzerinde bir şansı var.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.