TRON, En İyi 50 Kripto Sanatçısı Arasında Ateşte Kalıyor

TRON, En İyi 50 Kripto Sanatçısı Arasında Ateşte Kalıyor

coinquora.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Tüm kripto piyasası, son gün içinde %4,21 düştü ve küresel piyasa değeri 1,45 trilyon dolar. Ayı piyasasına rağmen, merkezi olmayan blok zinciri ağı TRON, fiyatını artırmaya devam ederken ivme kazanıyor.

TRON ağının kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Twitter’a gitti ve dünyanın en iyi 50 kripto paracısını yayınladı.

Dünyanın en iyi 50 kripto performansı. pic.twitter.com/NaLOARULpf

– HE Justin Sun 🅣🌞🇬🇩 (@justinsuntron) 10 Mayıs 2022

Tüm kripto piyasası kırmızı, ancak TRON son yedi gün içinde yaklaşık +%20’lik büyük bir büyüme oranı kaydetti. Yazma sırasında TRX, 24 saatlik 3,3 milyar dolarlık işlem hacmiyle 0.0791 dolardan işlem görüyor. Şu anda TRON, toplam 7.7 milyar dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’te 17. sırayı aldı.

5 Mayıs’ta TRON ağı, TRON tarafından verilen algoritmik stabilcoin olan Merkezi Olmayan USD’yi (USDD) piyasaya sürdü. Aynı şekilde, birçok kripto projesi, rekabetçi kalabilmek için teknolojilerinde iyileştirmeler yapıyor.

Son birkaç ayda TRON, kripto endüstrisinde güçlü ortaklıklar ve projeler gerçekleştirdi. Firma, merkezi olmayan ve sınırsız internet sağlamaya kendini adamıştır. BitTorrent ile iyi bağlantısı, TRX kullanıcılarının ağın uygulamalarına, içeriğine ve medyasına anında erişmesini sağlar.

CoinQuora fiyat tahminine göre, bu yükseliş eğilimi devam ederse TRON (TRX), 2022’nin sonunda 0,15 dolara ulaşacak. Aynı şekilde, 2022’nin ilk yarısı 0.12 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu tırmanış yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor.

Yaklaşan ortaklıklar ve gelişmelerle birlikte 0,4 dolara ulaşmak, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Sorumluluk Reddi: Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve CoinQuora’nın görüşlerini yansıtmayabilir. Bu yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. CoinQuora, tüm kullanıcıları kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaya teşvik eder.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.