Tron DAO, Multichain DEX’te “Terra Destroyer” Stablecoin’ini Başlattı

Tron DAO, Multichain DEX’te “Terra Destroyer” Stablecoin’ini Başlattı

u.bugün

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


bir göre resmi duyuruTron DAO’nun kendi $USDD’si artık Multichain DEX’te (eski adıyla AnySwap) PancakeSwap, Uniswap, Ellipsis ve sunSwap ile birlikte, ilk stabil coin’i listeleyen sunSwap’ta mevcut.

Yeni dağıtım, kullanıcıların BitTorrent, Ethereum, Fantom ve Avalanche platformları arasında Multichain hizmetleri aracılığıyla keyfi olarak USDD köprüsü oluşturmasına olanak tanır.

📢 Stablecoin $USDD, #Multichain’de yayına giriyor ▶️ Zincirler arası birlikte çalışabilirlik @BitTorrent @usddio

Artık $USDD’yi #BitTorrent Chain, #Ethereum, #Fantom ve #Avalanche arasında https://t.co/WuM8pinpxP aracılığıyla keyfi olarak köprüleyebilirsiniz.

Sırada ne var? Bizi izlemeye devam edin 👀 pic.twitter.com/pt42SSKmy5

— Multichain (Önceden Anyswap) (@MultichainOrg) 11 Mayıs 2022

Kendinden etiketli “Terra destroyer” ve ünlü kurucusu Justin Sun’ın kripto endüstrisinde yeni nişleri genişletmesini ve yakalamasını hiçbir şey engelleyemez.

Merkezi olmayan borsalarda USDD genişlemesi, Tron Vakfı’nın Tron DAO’ya dönüşümünü duyurduğu ve “geleceğin Küresel İnsan Yerleşim Katmanını sunma misyonuna doğru” çalıştığını açıkladığı Ocak ayında ortaya konan yolu sürdürüyor.

(1/2)🥳Sonunda!!#TRON Vakfı artık #TRON DAO. Tamamen dijitalleşen ve küresel ölçekte ölçeklenebilen DAO ile #TRON, geleceğin Küresel İnsan Yerleşim Katmanını sunma misyonuna yönelik küresel genişlemesini de hızlandıracak. https://t.co/boaFPXFNFR

– HE Justin Sun 🅣🌞🇬🇩 (@justinsuntron) 5 Ocak 2022

Bu görevi yerine getirme sürecinde, Tron DAO’nun kendi “devrimci” stabilcoin’i $USDD, ortaya çıktı. TRX ve tam bileşimi bilinmeyen 10 milyar dolarlık kripto para varlıkları tarafından desteklenen Tron DAO, 7 Mayıs’tan başlayarak önümüzdeki 10 gün içinde 1 milyar dolarlık ek yetkilendirmeyi de duyurdu.

Belirtilen planları takiben, Tron DAO daha sonra ek olarak satın almak 10 Mayıs’ta “genel blok zinciri endüstrisini ve kripto pazarını korumak için” 500 BTC ve yaklaşık 600 milyon TRX.

İddia edildiği kadar kararlı değil

TRON’un DAO planları kripto dünyasında yankı uyandırırken, stablecoin sektörünün arka bahçesinde bir yangın çıkıyor.

Terra’nın son çöküşü, son birkaç gün içinde tüm kripto topluluğunu şok etti. Potansiyel bir risk sermayesi destekli kurtarma bile söylentiler nedeniyle suya düştü.

Bir başka tehdit de, Hazine Bakanı Janet Yellen ile birlikte yanan yangını ABD Hazine Bakanlığı’ndan başka kimsenin söndürmeye gelmeyeceği gerçeğinden geliyor. için aramak Stablecoin Yasası’nın hızlı geçişi.

Bayan Yellen’e göre: “Amerika Birleşik Devletleri, doğası gereği hızla büyüyen riskleri olan, hızla büyüyen bir ürünle uğraşıyor.”

Bununla birlikte, Tron DAO ve Justin Sun’ın sonraki adımlarını takip etmek ilginç olacak, ancak tarafsız izleyiciler için dikkatli olmak ve süreçte yanmamaya çalışmak daha iyi görünüyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.