ETH 3.000 doların üzerine çıktı, trend çizgisine dönmeye hazır mı?

ETH 3.000 doların üzerine çıktı, trend çizgisine dönmeye hazır mı?

ETH 3.000 doların üzerine çıktı, trend çizgisine dönmeye hazır mı?

 

  • Ethereum fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.
  • ETH/USD bir gecede daha da yükseldi.
  • Piyasa son saatlerde yavaşlama belirtileri gösteriyor.

trend çizgisine dönmeye hazır mı? Ethereum fiyat analizi, son iki gündeki çok güçlü bir rallinin hemen ardından geri dönüş beklediğimizden bugün düşüş eğiliminde. Muhtemelen ETH/USD yakında tersine dönecek ve başka bir yüksek seviye belirlemeye çalışacak.

Ethereum fiyat analizi: ETH 3.000 doların üzerine çıktı, trend çizgisine dönmeye hazır mı? 1

Kripto para ısı haritası. Kaynak: Coin360

Kripto piyasası, son 24 saat içinde güçlü bir yükseliş momentumunun devam ettiğini gördü. Pazar lideri Bitcoin yüzde 9.16, Ethereum ise yüzde 6.36 kazandı. Bu arada, en iyi altcoinlerin geri kalanı yakınlardaki ana dalları takip ediyor.

Son 24 saatte Ethereum fiyat hareketi: Ethereum yükselmeye devam ediyor, 3.000 doları kırıyor

ETH/USD, 2.771.40$ – 3.032.66$ aralığında işlem gördü ve son 24 saatte orta düzeyde bir hareketlilik olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 15,81 azalarak 17,5 milyar dolar oldu. Bu arada, toplam piyasa değeri 360,23 milyar dolar civarında işlem görüyor ve bu da yüzde 18,94’lük bir piyasa hakimiyeti sağlıyor.

ETH/USD 4 saatlik grafik: ETH ivme kaybetmeye mi başladı?

4 saatlik grafikte, muhtemelen boğalar sonunda tükendiği için Ethereum fiyat hareketinin bugün yavaşladığını görebiliriz.

Ethereum fiyat analizi: ETH 3.000 doların üzerine çıktı, trend çizgisine dönmeye hazır mı?

ETH/USD 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Ethereum fiyat hareketi bu hafta yükselmeye devam etti. Daha önce 2.700 dolarlık direncin üzerine çıktıktan sonra, ETH/USD geri çekilmeye başlamadan önce 2.800 dolar civarında zirve yaptı.

4 Şubat’ta, önceki üç düşük dalgalanmadan oluşan birkaç haftalık yükselen trend çizgisi boyunca bir başka yüksek düşük ayarlandı. Yükseliş momentumu 3 Şubat’ın sonlarında yeniden başladı ve o zamandan bu yana yüzde 15’in üzerinde artışa yol açtı.

Bununla birlikte, son saatlerde, Ethereum fiyat momentumu yavaşladı. Muhtemelen yakında geri çekilmenin başlayacağını ve önümüzdeki hafta başlarında daha yüksek bir düşük set göreceğiz. Oradan, genel piyasa yapısı yükselişe geçtiği için ETH/USD yükselmeye devam etmeli.

Ethereum fiyat analizi: Sonuç

Ethereum fiyat analizi, son saatlerde ivme için başka bir güçlü daha yüksek set ve yavaşlama gördüğümüz için bugün düşüş gösteriyor. Bu nedenle, ETH/USD muhtemelen şimdi birkaç haftalık artan destek trend çizgisine doğru geri çekilmeye hazır.

Ethereum’un daha da ilerlemesini beklerken, Coinbase vs Coinbase Pro, Donanım vs Yazılım cüzdan karşılaştırması, ABD’deki en iyi Crypto ticaret platformları hakkındaki makalelerimize bakın.


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.