THETA Teknik Analizi: Maksimum Düşüş Hedefi 1,45 Dolar

THETA Teknik Analizi: Maksimum Düşüş Hedefi 1,45 Dolar

kriptoknowmics.com

4 saat

Okuma süresi: ~3 m


THETA piyasasında tatlı, sakin ve kontrollü düzeltme devam ediyor. Satıcıların başarılarından, düşen kamanın alt trend çizgisinin yeni bir testi belirlenebilir. Mart 2021’deki düşüş dalgası boyunca, ticaret hacimleri sürekli olarak düşük kaldı ve yeni bir küresel büyüme dalgası hakkında spekülasyonlara yol açtı. Ancak, gerçeklik henüz bu tür olumlu düşüncelerin oluşumunun başlangıcına işaret etmiyor. Ayrıca, BTC fiyatındaki düşüşün kolaylığı göz önüne alındığında, THETA fiyatının düzeltme kamasının dışına düşme olasılığı oldukça yüksektir. TETA https://www.tradingview.com/x/PGbo7JIn/ 2 Mayıs haftalık mumunun nasıl kapandığına dikkat edin. Kamanın alt trend çizgisinin testi alıcıları etkilemedi. Direnç yok, geri tepme yok, kavga yok. Alıcıların bu davranışı THETA fiyatının başarısız olma olasılığını 1,45$’a çıkardı. Bu işaret, Ocak 2021’de alıcıların trendini korudu ve 15,88$’lık yeni bir tarihi zirveyi belirlemeyi mümkün kıldı. 1,45$ işareti, fiyatın %60-80’i oranında orta vadeli fiyat artışlarını satın almak ve ticaret yapmak için limit emirleri verebileceğiniz ilk işarettir. Ve bu, devam eden bir küresel düzeltme durumunda. Bir geri dönüş durumunda – 1,45$’lık işaret, satıcıların son başarısı olabilir.

THETA’nın Günlük Zaman Çerçevesinde Teknik Analizi

TradingView Grafiği https://www.tradingview.com/x/blOTSXzN/ 9 Mayıs’taki yeni işlem haftası THETA fiyatında indirimle başladı. Satıcılar 5 gün boyunca otomatik olarak fiyata basarlar. 2 Nisan’dan itibaren alıcılar yerel düşüş dalgasının düzeltilmesini bile organize edemezler. Düşük işlem hacimleri ile satıcılar hedeflerine ulaşır. THETA fiyatının kama trend çizgisi ile buluşması, yatırımcıların bu kripto para birimine olan ilgisini artırmadı. Alıcılar 2,22$’lık yerel işaretin üzerinde sabitlenene kadar, bu kripto para birimini yaklaşık 1,45$’dan önce satın almanızı önermiyoruz. Bunu yapmanın mümkün olacağı tek seçenek – fiyat indirimi sırasında THETA pazarında anormal derecede yüksek işlem hacimleri ortaya çıkarsa. Diğer tüm durumlarda THETA fiyatı yavaş yavaş 1,45$ likidite aralığına düşerek yatırımcıların sinir sistemi üzerinde baskı oluşturacaktır. Bu tür psikolojik tükenmenin amacı, alıcıların yerel düşük seviyelerdeki pozisyonlarını seçmektir.

THETABTC Fiyatı Düşüş Eğiliminde Sürekli Hareket Ediyor

TradingView Grafiği https://www.tradingview.com/x/2tPb14dU/ THETABTC fiyatının haftalık zaman dilimindeki hareketi incelendiğinde, aylık grafikte önemli bir değişiklik olmadı. Fiyat düşen kanalın dibinde hareket etmeye devam ediyor ve kanalın orta çizgisini bile geçemiyor. 0.0000635 olan likidite seviyesi korunmadı. Alıcıların en azından düşüş eğilimi içinde bir büyüme dalgası oluşturması için son umudu – 0.00005 aralığını korumaktır. Aralık 2020’de bu aralık, alıcıların yerel desteğiydi. Küresel düşüş eğilimini durdurmak için yeterli gücün olup olmayacağı henüz belli değil. Ancak THETABTC fiyatının Mayıs 2022’de %20 düşmesi – yüksek bir ihtimal.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.