Tezos fiyat analizi: XTZ fiyatları 2,0 dolara yaklaştıkça düşüş bulutları azalıyor

Tezos fiyat analizi: XTZ fiyatları 2,0 dolara yaklaştıkça düşüş bulutları azalıyor

www.kriptopolitan.com

1 saat

Okuma süresi: ~4 m


Tezos fiyat analizi XTZ fiyatlari 20 dolara yaklastikca dusus bulutlari

Kripto para fiyatları ısı haritası, kaynak: Coin360

Bugün için Tezos fiyat analizi, ayılar 2 dolar civarında tökezledikçe ve şu anda 1,80 dolardan işlem görürken, düşüş eğilimi gösteren bir piyasa hissiyatı gösteriyor. Piyasa 1,7$’a yakın destek bulmakta zorlanırken Tezos fiyatları yüzde 2,10 düştü.XTZ fiyatları 2$’a yaklaştıkça, son birkaç gündür mevcut olan düşüş bulutu nihayet soluyor. Fiyatlar 1,7 dolarda bir miktar destek buldu, ancak bunun fiyatları tekrar yukarı çekmek için yeterli olup olmayacağı hala belirsiz.Fiyatların artmaya devam edip etmeyeceğini görmek için bekleyeceğimiz için önümüzdeki birkaç gün Tezos pazarının geleceği için çok önemli olacak. ya da geri düşeceklerse. Sadece zaman gösterecek.

Son 24 saatte Tezos fiyat hareketi: XTZ fiyatları yüzde 2.10 düştü

Gün için Tezos fiyat analizi, fiyatın destek ve direnç seviyeleri arasında gidip geldiğini gösteriyor. Önümüzdeki birkaç gün, XTZ fiyatlarının yükselmeye veya düşmeye devam edip etmeyeceğini görmek için çok önemli olacak. Ana destek seviyesi 1,7 dolarda ve ana direnç seviyesi 2 dolarda bulunuyor. 24 saatlik işlem hacmi yüzde 43,2 azaldı ve 7 günlük hareketli ortalama şu anda 1.829 dolar. Dijital para birimi yüzde 0.31’de hakim olduğu için 41. sırada yer alıyor.

1652527771 654 Tezos fiyat analizi XTZ fiyatlari 20 dolara yaklastikca dusus bulutlari

XTZ/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: TradingView

XTZ için teknik göstergeler ve hareketli ortalamalar, SMA 50, SMA200’ün üzerinde olduğu için bir yükseliş piyasası hissiyatı gösteriyor. RSI, 54.35’te nötr ve MACD çizgisi (mavi) sinyal çizgisinin üzerinde olduğu için MACD bir yükseliş momentumu gösteriyor. MACD göstergesi de şu anda düşüş bölgesinde. 100 EMA çizgisi şu anda 200 EMA çizgisinin altında seyrediyor ve bu da düşüş piyasasını gösteriyor. Üst bant alt bandın üzerinde olduğu için Bollinger bantları şu anda yükseliş eğiliminde. Parabolik SAR göstergesi de şu anda düşüş eğiliminde.

4 saatlik fiyat grafiğinde Tezos fiyat analizi: Fiyatlar 2 dolara doğru ilerledikçe ayılar geri adım atıyor

4 saatlik bir fiyat grafiğindeki Tezos fiyat analizi, fiyat 2 $ işaretine doğru ilerlerken düşüş eğilimi gösteren bir piyasa hissiyatı gösteriyor. Düşüş rüzgarları, fiyatın destek bulmakta zorlandığından daha güçlü esiyor. Fiyatlar düştüğü için piyasa bir satış yaşıyor. Ana destek seviyesi 1,7 dolarda ve ana direnç seviyesi 2 dolarda bulunuyor. RSI göstergesi şu anda 47.22’de düşüş bölgesinde ve MACD de düşüş momentumu gösteriyor. Fiyat üst bandın altında işlem gördüğü için Bollinger bantları da düşüş eğiliminde. Parabolik SAR göstergesi de şu anda düşüş eğiliminde.

1652527771 138 Tezos fiyat analizi XTZ fiyatlari 20 dolara yaklastikca dusus bulutlari

XTZ/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Fiyatlar 2 dolara yaklaştıktan sonra geri düştüğü için Tezos piyasası son birkaç gündür zorlanıyor. Fiyat 1,7 dolarda bir miktar destek buluyor gibi görünüyor, ancak bunun fiyatları geri getirmeye yeterli olup olmayacağı hala belirsiz. geri tepme veya düşmeye devam edeceklerse.

Tezos fiyat analizi sonucu

Tezos fiyat analizi, piyasa 1,7$ civarında destek bulmakta zorlanırken fiyatların yüzde 2,10 düştüğünü ortaya koyuyor.XTZ fiyatları 2$ işaretine yaklaştıkça, son birkaç gün içinde mevcut olan düşüş bulutu nihayet kayboluyor. Ancak boğalar, fiyat reddedilmeye devam ettikçe 2 dolar seviyesini savunmak için mücadele ediyor. Fiyatlar destek bulamazsa ve düşmeye devam ederse piyasada daha fazla satış baskısı görülebilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.