Tezos fiyat analizi: XTZ değeri, düşüş eğiliminden sonra 1,64 dolara değer kaybetti

Tezos fiyat analizi: XTZ değeri, düşüş eğiliminden sonra 1,64 dolara değer kaybetti

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~4 m


Tezos fiyat analizi, dijital varlığın 2.10 dolarda direnç bulduktan sonra şu anda düşüş eğiliminde olduğunu ortaya koyuyor. Boğalar fiyatları yükseltmeye çalışmıştı, ancak piyasa 1,64$’da destek bulduğu için başarısız oldu.Ayılar şu anda piyasanın kontrolünü elinde tutuyor ve daha fazla düşüş bekleniyor. XTZ fiyatları için destek 1.46$’da görülüyor ve eğer piyasa bu seviyenin altına düşerse 1.32$’a yönelebilir.Öte yandan, boğalar fiyatları 1.64$’ın üzerine çıkarabilirse, piyasa muhtemelen 1.82$’a yönelebilir.

Tezos fiyat analizi, 20 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.63$’a ulaşmasından bu yana, çoğunlukla düşüyor. Bununla birlikte, fiyatlar 2.10$’da destek buldu ve boğalar fiyatları yükseltmeye çalıştı ancak piyasa 2.36$’da direnç bulduğu için başarısız oldu. Ayılar şu anda piyasanın kontrolünü elinde tutuyor ve daha fazla düşüş bekleniyor.

Kripto para biriminin piyasa işlem hacmi 308.928.398 dolar ve piyasa değeri 1.387.747.611 dolar. Dijital varlık şu anda son 24 saatte %4,05 düşüş olan 1,64 dolardan işlem görüyor. Fiyatlar son 7 günde %12,88, son 30 günde ise %25 düştü.

Kripto para fiyatları ısı haritası, Kaynak: Coin360

XTZ/USD 1 günlük fiyat tablosu: Ayılar XTZ fiyatlarına baskı yapıyor

1 günlük Tezos fiyat analizi, XTZ/USD’nin son 24 saatte düşüş trendinde olduğunu gösteriyor. Piyasanın her iki yönde de hareket etmesi beklendiğinden, önümüzdeki birkaç saatlik işlem piyasa için çok önemlidir. Boğalar fiyatları 1,64 doların üzerine çıkarabilirse, pazar muhtemelen 1,82 dolara yönelecek. Öte yandan, fiyatlar 1,46 doların altına düşerse, pazarın 1 dolara yönelmesi muhtemeldir.

XTZ/USD 1 günlük fiyat tablosu, Kaynak: TradingView

RSI göstergesi şu anda 41.58’de ve RSI göstergesi 50 seviyesinin altında olduğu için piyasanın düşüş bölgesinde olduğunu gösteriyor. MACD göstergesi de şu anda düşüş bölgesinde, bu da piyasanın düşüş momentumunda olduğunu doğrularken, EMA 12 şu anda EMA 26’nın altında işlem görüyor ve şu anda XTZ 1,64 dolardan işlem görüyor.

XTZ/USD 4 saatlik fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik Tezos fiyat analizi, piyasanın 2.36$’da direnç bulması nedeniyle piyasanın son birkaç saat içinde düşüş eğiliminde olduğunu ortaya koyuyor. Piyasa şu anda 1.64 dolardan işlem görüyor ve önümüzdeki birkaç saat içinde her iki yönde de hareket etmesi bekleniyor. Fiyatlar da düşen bir trend çizgisinde, bu da güçlü düşüş çılgınlığını teyit eden şamdanların artan kırmızı çubuklarıyla piyasanın düşüş eğiliminde olduğunu doğruluyor.

XTZ/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Şu anda, XTZ 1.64 dolardan işlem görüyor ve önümüzdeki birkaç saat içinde her iki yönde de hareket etmesi bekleniyor. Fiyatlar şu anda 50 günlük hareketli ortalamaların ve 200 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görüyor ve bu da piyasanın düşüş eğiliminde olduğuna işaret ediyor. RSI göstergesi şu anda 41.58’de ve RSI göstergesi 50 seviyesinin altında olduğu için piyasanın düşüş bölgesinde olduğunu gösteriyor. MACD göstergesi de şu anda düşüş bölgesinde ve bu da piyasanın düşüş momentumunda olduğunu doğruluyor.

Tezos fiyat analizi sonucu

Tezos fiyat analizi düşüş gösteriyor ve piyasada daha fazla düşüş bekleniyor. Piyasanın 1,46 dolardan destek bulması bekleniyor ve fiyatlar bu seviyenin altına düşerse pazarın 1,32 dolara yönelmesi muhtemel. Öte yandan, boğalar fiyatları 1.64$’ın üzerine çıkarabilirse, piyasa muhtemelen 1.82$’a yönelebilir.Tüccarlar piyasada pozisyon almadan önce net bir kırılma veya kırılma beklemeli. Ancak, piyasa 1,64 doların üzerine çıkmayı başarırsa, piyasa muhtemelen 1,82 dolara yönelecek ve bu da yükseliş piyasasına yol açacaktır.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.