Tether, USDT Peg’i Nasıl Desteklemeyi Planlıyor!

Tether, USDT Peg’i Nasıl Desteklemeyi Planlıyor!

coinpedia.org

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Bugün 12 Mayıs’ta Tether, firmanın toplam arzı korurken 1 milyar dolardan fazla USDT toplayabilmesi için zincir takası gerçekleştirmek için üçüncü bir tarafla koordinasyon kurmayı planladığını belirtti.

Tether, her takas için Tron TRC20r kullanmayı planlıyor. Hareket, USDT 0.95’e düştüğünde geldi ve dolar sabitini istikrarsızlaştırdı.

Tether’in hemen ardından Tron’un kurucusu Justin Sun, Twitter’da Tron DAO Reserve’in Tron’da USDC ve TUSD teklifini 400 milyon dolar artırdığını söyledi.

Tether USDT Pegi Nasil Desteklemeyi Planliyor

Aynı zamanda Tron DAO Reserve, Tron’da USDC ve TUSD arzını 400 milyon dolar artırarak algoritmik stabilcoin USDD’nin oynaklığını azaltma sorumluluğunu üstlenmek için öne çıktı.

Şu anda USDD 0,98 dolar değerinde. Stabilcoinlerin 1 doların altındaki fiyat düşüşü, FUD’nin kripto piyasası üzerinde gezinmesi nedeniyle tüccarlara fayda sağlıyor.

Popüler bir analist Michaël van de Poppe, USDT sabitleyicisinin sabitini geri getirmenin eşiğinde olduğunu belirtti. Her ikisi de tamamen farklı olduğu için insanları USDT’yi UST ile karşılaştırmamaya çağırıyor..

Çözüm!

Tüccarlar arasında azalan güvenin ortasında, kripto para piyasası muazzam bir baskı altında. Bu arada, UST dolar karşısında çıpasını kaybederken, biraz dalgalı hareket eden USDT piyasada yeni korkular yarattı. Son 24 saat içinde USDT işlem hacimleri, yatırımcıları uyaran %50’den fazla arttı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.