Terra’nın Do Kwon’u Kurtarma Planını Kurtarıyor Ama Neredeyse 15 Saat Sonra Sessiz Kalıyor

Terra’nın Do Kwon’u Kurtarma Planını Kurtarıyor Ama Neredeyse 15 Saat Sonra Sessiz Kalıyor

u.bugün

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Luna’nın 10 doların altına düşmesi ve UST’nin bir ABD doları ile sabit tutmayı başaramamasından sonra daha fazla insan büyük kayıplara uğradığı için UST dramı kripto para piyasasında devam ediyor. Yatırımcıları ve tüccarları sakinleştirmek için Do Kwon, piyasayı kurtarması gereken bir planın yayınlandığını duyurdu, ancak 15 saat geçti ve hala bir plan yok.

Basın saatinden yaklaşık 15 saat önce yayınlanan tweet’e göre, Do Kwon takipçilerine ve UST sahiplerine UST’yi ve büyük olasılıkla Luna kripto para birimini kurtarmak için tasarlanmış bir planı yayınlamaya hazırlandığını söyledi. hafta.

Bu kadar sessiz olmak istemedim – teslim etmek için jilet gibi odak gerekiyordu, destek için herkese teşekkürler.

— Do Kwon 🌕 (@stablekwon) 10 Mayıs 2022

Ancak büyük bir duyuruya rağmen, Do Kwon’un Twitter beslemesi hala boş. Duyuruyu takip eden mesaj, bitişe yaklaşırken güçlü kalması için bir talepti.

Bildirildiğine göre, Luna Vakfı, UST stabilcoin sabitini tutmak için kripto ve kripto dışı şirketlerden ek fon arıyor; bu, UST’nin basın zamanında 0,23 dolardan işlem görmesi nedeniyle imkansıza yakın görünüyor.

UST drama özeti

İlk kripto para birimini 32.000 doların altına iten Bitcoin’deki büyük düzeltmenin ardından, yatırımcılar manik bir şekilde likiditelerini UST sabit parasından uzaklaştırarak likidite sorunlarına neden oldular.

UST, USD sabitlemesiyle ilgili ilk sorunlarıyla karşılaştığında, Luna Foundation Guard, UST’nin sabitlenmesini sürdürmek için Bitcoin teminatının satışını başlatmak zorunda kaldı. Ancak kanayan bir piyasada büyük miktarda BTC satmasına rağmen, UST tam sabiti geri alamadı ve 0,9 dolara ulaştıktan sonra daha da düştü.

Basın zamanında, Luna son yedi günde %94’lük bir düşüşle sonuçlanan 5 dolardan işlem görüyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.