Terra Price Kuzeye Hareket Etmeye Devam Ediyor; 100 Doları Ne Zaman Geçecek?

Terra Price Kuzeye Hareket Etmeye Devam Ediyor;  100 Doları Ne Zaman Geçecek?

www.newsbtc.com

44 m

Okuma süresi: ~3 m


Terra (LUNA), madalyonun bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce yaşadığı düşüş göz önüne alındığında önemli bir geri dönüş yaptı.

Daha geniş pazar da, endüstrinin altcoinleri için faydalı olduğu kanıtlanan güç kazandı. Bitcoin ve Ethereum, anlık fiyat tabanlarının üzerinde sabitlendi. Öne çıkan madeni paralar, yazı yazılırken bir sonraki fiyat tavanlarını izliyordu.

Son 24 saatte kripto para %4’ün üzerinde yükseldi ve bir hafta içinde Terra %13 değerinde eve kazanç getirdi. İlk on kripto para arasında Terra (LUNA), en çok kazananlardan biri olmaya devam ediyor.

Bugün küresel kripto para piyasa değeri 2,04 trilyon dolardı ve geçen gün %1.3’lük bir kazanç oldu.

Terra (LUNA) Fiyat Analizi: Dört Saatlik Grafik

Terra Price Kuzeye Hareket Etmeye Devam Ediyor 100 Dolari Ne

Terra’nın boğaları güç kazandı ve fiyatlar 100 doları aştı. Yazma sırasında, Terra 99.27 $ değerindeydi. Madeni para için 100 doları geçtiğinde ani direnç işareti 106 dolarda kalacak.

Madeni para için destek seviyesi 91.82 dolardı ve madeni para dolumunun 83.81 dolara düştüğünü sürdüremedi. Madeni paranın fiyatının yükselen bir kanalda yukarı doğru hareket ettiği görüldü. Madeni paranın geçen hafta nasıl çift haneli bir kazanç sağladığı göz önüne alındığında, grafiklerde bir fiyat düşüşü olabilir.

Terra’nın hacminin yeşil renkte kapandığı görüldü, bu da madalyonun yükselişe tanık olduğunu gösteriyordu. Küçük bir çubuk, madalyonun yüksek satış hacmi yaşamadığını ve ayrıca insanların HODL’ye devam ettiğini gösteriyor.

Teknik Analiz

1650581174 467 Terra Price Kuzeye Hareket Etmeye Devam Ediyor 100 Dolari Ne

Terra, yazı yazılırken 99.27 $ olarak fiyatlandırıldı. Bir hafta içinde önemli ölçüde iyileştikten sonra, alıcılar varlığa olan güvenini yeniden kazanmış görünüyor. Göreceli Güç Endeksi’nde madeni para keskin bir toparlanma gösterdi.

Gösterge, 80 işaretinin yakınında, yarım çizginin üzerinde görüldü. Bu okuma, alıcıların piyasada fazla olduğu anlamına geliyordu. Varlık, yazı yazılırken aşırı satın alındı. Madeni para bir süre daha aşırı alım bölgesinde kalırsa, fiyat düzeltme şansı olabilir.

1650581174 360 Terra Price Kuzeye Hareket Etmeye Devam Ediyor 100 Dolari Ne

Terra dört saatlik grafikte yükseliş ivmesi yakaladı | Kaynak: TradingView.com’da LUNA/USD

Terra, ani fiyat direncini sınırlıyordu, ancak madeni para bir hafta kadar 100 dolardan reddedildi. Madeni paranın fiyat momentumu, MACD’de görüldüğü gibi oldukça yükseldi. Gösterge bir yükseliş geçişi geçirdi ve yazı yazarken yeşil çubuklar gösterdi.

Yönlü Hareket Endeksi fiyat momentumunu gösterir ve dört saatlik grafikte pozitif fiyat momentumunu gösterir. Ortalama Yön Endeksi (ADX) de piyasa gücünün ve yukarı yönlü hareketin bir işareti olan 25 işaretinin üzerinde görüldü.

Diğer göstergelere göre, Terra, kripto para için %7’lik bir değer artışı anlamına gelecek olan anlık işlem seanslarında 106$’lık fiyat işaretini hedefleyebilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.