Terra (LUNA) Fiyat Analizi: 09 Mayıs

Terra (LUNA) Fiyat Analizi: 09 Mayıs

thenewscrypto.com

5 saat

Okuma süresi: ~3 m


  • 9 Mayıs’ta yükseliş LUNA fiyat analizi 120,19 dolarda.
  • LUNA’nın 09 Mayıs 2022 için düşüş piyasası fiyat analizi 48,95$.
  • Terra’nın MA’sı düşüş eğilimi gösteriyor.

09 Mayıs 2022 tarihli Terra (LUNA) fiyat analizinde, kripto para biriminin gelecekteki hareketini analiz etmek için fiyat kalıplarını ve LUNA ile ilgili Hareketli Ortalamayı kullanıyoruz.

Toprak (LUNA)

Terra, stabilcoin oluşturma konusunda uzmanlaşmış Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş bir blok zinciri ağıdır. Rezerv olarak itibari para veya aşırı teminatlandırılmış kripto kullanmak yerine, her bir stabilcoin, ağın yerel jetonu LUNA’ya dönüştürülebilir. Kullanıcıların ağ ücretlerini ödemelerini, yönetime katılmalarını, Tendermint Delegated Proof of Stake konsensüs mekanizmasında pay sahibi olmalarını ve sabit paraları sabit tutmalarını sağlar.

Terra ağındaki sabit paralar, fiyat paritesini korumak için teminatlı itibari para destekli sabit paralardan ve kripto destekli sabit paralardan farklı bir yöntem kullanır. Bununla birlikte, Terra’nın sabit paraları, arzlarını kontrol etmek ve sabiti korumak için algoritmik yöntemler kullanır. LUNA jetonu, stabilcoinin talep oynaklığını emdiği için Terra’nın algoritmik stabilcoinlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Esnek bir para politikasıyla LUNA, Terra’nın para birimlerinin arzını dikkatle kontrol eder.

Terra Station, LUNA sahiplerinin fonlarına erişmesine, almasına ve yönetime katılmasına izin veren resmi Terra kripto cüzdanı ve panosudur. Hem mobil cihazlar için bir uygulama hem de bir tarayıcı uzantısı olarak mevcuttur. Bu, gözaltında olmayan bir cüzdandır, yani özel anahtarlarınıza yalnızca sizin erişiminiz vardır.

Terra (LUNA) Fiyat Analizi

09 Mayıs 2022 tarihli LUNA fiyat analizi bir gün çerçevesinde aşağıda açıklanmıştır.

LUNA/USDT Azalan Kanal Modeli (Kaynak: ticaret görünümü)

Azalan kanal, direnç ve destek seviyelerini temsil eden bir fiyatın üstüne ve altına çizilen iki aşağı yönlü trend çizgisinden oluşan bir grafik modelidir. Azalan kanal modeli, düşen kanal veya aşağı kanal olarak da bilinir. İlk önce üst çizgi, yükseklerle birlikte ilerliyor olarak tanımlanır ve trend çizgisi olarak adlandırılır.

Alt çizgi, alt kısımdan geçen trend çizgisine paralel olarak tanımlanır. Düşük dipler serisini destekleyen bir trend çizgisi ve daha düşük zirveleri birleştiren çapraz direnç seviyesi ile tanımlanan bir düşüş grafiği formasyonudur.

Şu anda, LUNA’nın fiyatı 61,52 dolar. Model devam ederse, LUNA’nın fiyatı 87.80$, 97.43$, 120.19$ direnç seviyesine ulaşabilir ve LUNA’nın satın alma seviyesi 74.90$ olabilir. Eğilim tersine dönerse, LUNA’nın fiyatı 48.95$’a düşebilir ve LUNA’nın satış seviyesi 61.39$’a düşebilir.

Terra (LUNA) Hareketli Ortalama

LUNA’nın Hareketli Ortalaması (MA) aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

LUNA MA ticaret görünümü)

Şu anda LUNA düşüş eğiliminde. Ancak, LUNA’nın fiyatı 50 MA’nın (kısa vadeli) altındadır ve 50 MA seviyesinin üzerine çıkma şansı yüksektir. Muhtemelen, LUNA yakında 200 MA’nın (uzun vadeli) üzerine çıkabilir. 50 MA ve 200 MA seviyelerinin üzerine çıktığında tamamen yükseliş durumuna geçer. Ayrıca, herhangi bir zamanda trendin tersine çevrilme olasılığı yüksektir.

Feragatname: Bu çizelgede ifade edilen görüşler yalnızca yazara aittir. Yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmaz. TheNewsCrypto ekibi, yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya teşvik eder.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.