Terra (LUNA) Fiyat Analizi: 08 Mayıs

Terra (LUNA) Fiyat Analizi: 08 Mayıs

thenewscrypto.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • 8 Mayıs’ta, yükseliş LUNA fiyat analizi 119,16 dolar.
  • LUNA’nın 08 Mayıs 2022 için düşüş piyasası fiyat analizi 48,56$.
  • Terra’nın 50MA’sı yükseliş eğilimi gösteriyor.

08 Mayıs 2022 tarihli Terra (LUNA) fiyat analizinde, kripto para biriminin gelecekteki hareketini analiz etmek için fiyat kalıplarını ve LUNA hakkında Hareketli Ortalama kullanıyoruz.

Toprak (LUNA)

Terra, stabilcoin oluşturma konusunda uzmanlaşmış Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş bir blok zinciri ağıdır. Rezerv olarak itibari para veya aşırı teminatlandırılmış kripto kullanmak yerine, her bir stabilcoin, ağın yerel jetonu LUNA’ya dönüştürülebilir. Kullanıcıların ağ ücretlerini ödemelerini, yönetime katılmalarını, Tendermint Delegated Proof of Stake konsensüs mekanizmasında pay sahibi olmalarını ve sabit paraları sabit tutmalarını sağlar.

Terra ağındaki sabit paralar, fiyat paritesini korumak için teminatlı itibari para destekli sabit paralardan ve kripto destekli sabit paralardan farklı bir yöntem kullanır. Bununla birlikte, Terra’nın sabit paraları, arzlarını kontrol etmek ve sabiti korumak için algoritmik yöntemler kullanır. LUNA jetonu, stabilcoinin talep oynaklığını emdiği için Terra’nın algoritmik stabilcoinlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Esnek bir para politikasıyla LUNA, Terra’nın para birimlerinin arzını dikkatle kontrol eder.

Terra Station, LUNA sahiplerinin fonlarına erişmesine, almasına ve yönetime katılmasına izin veren resmi Terra kripto cüzdanı ve panosudur. Hem mobil cihazlar için bir uygulama hem de bir tarayıcı uzantısı olarak mevcuttur. Bu, gözaltında olmayan bir cüzdandır, yani özel anahtarlarınıza yalnızca sizin erişiminiz vardır.

Terra (LUNA) Fiyat Analizi

08 Mayıs 2022 tarihli LUNA fiyat analizi bir gün çerçevesinde aşağıda açıklanmıştır.

LUNA/USDT Artan Kanal Modeli (Kaynak: TSağgörünüm ekleme)

Yükselen kanal formasyonları kısa vadeli yükseliştir, çünkü bir hisse yükselen bir kanalda daha yükseğe hareket eder, bu formasyonlar genellikle bir devam patern olarak daha uzun vadeli düşüş trendleri içinde oluşur. Hisse, üst veya alt trend çizgisini kırabilene kadar yukarı doğru kanalize olmaya devam edecek.

Şu anda, LUNA’nın fiyatı 65,75 $ ‘dır. Model devam ederse, LUNA’nın fiyatı 100.13$, 119.16$ direnç seviyesine ulaşabilir ve LUNA’nın satın alma seviyesi 87.47$’dır. Eğilim tersine dönerse, LUNA’nın fiyatı 61.20$’a, 48.56$’a düşebilir ve LUNA’nın satış seviyesi 71.67$’a düşebilir.

Terra (LUNA) Hareketli Ortalama

LUNA’nın Hareketli Ortalaması (MA) aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

LUNA MA ticaret görünümü)

Şu anda, LUNA fiyatı 50 MA’nın (kısa vadeli) üzerinde ve LUNA fiyatı 200 MA’nın (uzun vadeli) altında bulunuyor, bu nedenle 50MA’ya dayalı olarak bu bir yükseliş eğilimi ve 200MA’ya dayalı olarak aşağı bir trend. Bu nedenle, herhangi bir zamanda LUNA’nın tersine dönme olasılığı vardır.

Feragatname: Bu çizelgede ifade edilen görüşler yalnızca yazara aittir. Yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmaz. TheNewsCrypto ekibi, yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya teşvik eder.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.