Terra LUNA, Afet Yönetimi mi, Canlandırma Çaba Girişimi mi?

Terra LUNA, Afet Yönetimi mi, Canlandırma Çaba Girişimi mi?

coinquora.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


UST’nin ABD Dolarından tamamen ayrıldığını ve LUNA’nın fiyatının bazı borsalarda 0 dolara düştüğünü gören Terra USD (UST) ve Terra LUNA’nın (LUNA) trajik çöküşünün ardından, LUNA son 24 saatte %500 arttı .

LUNA, BUSD karşısında birkaç yüzde 100 arttı (Kaynak: Binance.com)

LUNA/BUSD için günlük grafiğe bakıldığında, LUNA’nın fiyatı biraz yükseldi. Tabii ki, LUNA’nın fiyatı son 24 saatte yükseldi, fiyatındaki düşüş hala gölgede kalıyor. Bununla birlikte, LUNA’nın fiyatı BUSD’ye karşı neredeyse %600 arttı.

Yükseliş dün Binance’in LUNA/BUSD için tekrar alım satıma açılacağını açıklamasının ardından başladı. Bu, LUNA’nın fiyatının sadece son birkaç saat içinde 0.00005482 dolardan şu anki 0.002759 dolara yükseldiğini gördü.

Çöküşün ardından kripto topluluğu üyeleri, LUNA’nın fiyatının son birkaç saat içinde neden bu kadar yükseldiğini sorguluyor ve ayrıca fiyat artışının daha uzun süre devam etmeyeceğine dair ortak inancı paylaşıyor.

Topluluktaki bazılarına göre, fiyat artışı bir miktar likidite çekmek ve kazadan etkilenen LUNA sahiplerinin kayıplarının bir kısmını geri almalarına yardımcı olmak için bir felaket yönetimi hilesi.

Öte yandan, LUNA’nın Binance CEO’su olarak geri döneceğini düşünen kripto topluluğu üyeleri ve diğer birkaç önemli kripto birey, potansiyel bir LUNA iyileşmesine katkıda bulunuyor. Bu noktada fiyat artışının arkasındaki itici faktörün ne olduğu hala belirsiz. Kripto tarihindeki en büyük indirimlerden birinden yararlanan yatırımcılar olabilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.