Terra, 24 saat içinde ikinci kez blok zincirini durdurduğunu söyledi

Terra, 24 saat içinde ikinci kez blok zincirini durdurduğunu söyledi

www.theblockcrypto.com

7 saat

Okuma süresi: ~2 m


Serbest düşüşte yerel token LUNA ve stablecoin UST ile Terra, blok zincirini 24 saat içinde ikinci kez durdurduğunu söylüyor.

Doğu Saati 22:13’te yayınlanan bir tweet’te Terra, blok zincirinin “resmi olarak 7607789 numaralı blokta durduğunu” söyledi.

“Terra Validators, ağı yeniden yapılandırmak için bir plan bulmak için durdurdu. Daha fazla güncelleme gelecek,” diye devam etti.

Terra blok zinciri resmen 7607789 bloğunda durdu.

Terra Validators, ağı yeniden oluşturmak için bir plan bulmak için ağı durdurdu.

Daha fazla güncelleme gelecek.

— Terra (UST) 🌍 Destekleyen LUNA 🌕 (@terra_money) 13 Mayıs 2022

Blok zinciri ilk olarak 12 Mayıs’ta saldırılara karşı savunmasız hale geldiği korkusuyla duraklatıldı. Terra’daki geliştiriciler daha sonra 2:05 ET’de blok üretiminin, staking devre dışı bırakılmış olsa da yeniden başladığını duyurdu.

Terra’daki kriz, algoritmik stablecoin’i UST’nin ABD dolarından ayrılmasıyla tetiklendi. Devasa hacimlerde LUNA yayınlayarak sabitleyiciyi eski haline getirmeye yönelik çılgın çabalara rağmen, şu anda Binance verisi başına yaklaşık 0.19 dolar civarında bulunuyor.

Luna’nın (LUNA) dolaşımdaki arzı, Terraform Labs CEO’su Do Kwon ve diğerleri UST satış baskısını hafifletmeye çalışırken, para basma eşi benzeri görülmemiş seviyelere ulaşarak 12 Mayıs’ta 25 milyarı aştı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.