Telcoin fiyat tahmini

featured

Telcoin fiyat tahmini

Telcoin fiyat tahmini Kripto dünyasındaki engellere rağmen, kripto para tüccarları ve meraklıları arasında iyimserlik istikrarlı bir şekilde arttı. Blockchain teknolojisi, temel günlük zorlukları çözmek için yeni finansal çözümler geliştirmede etkili oldu ve kripto para birimi yeniliklerine olan talep her zamankinden daha fazla artıyor. Telcoin (TEL), küresel havaleleri dönüştürmeyi amaçlayan finansal ürünlerden biridir.

Telcoin Twitter hesabından en son tweet, Telcoin ile merkezi olmayan transferler hakkında. Piyasadaki değişikliklerin belirginleşmesiyle, Telcoin gibi blok zinciri sistemlerinin Western Union gibi büyük isimlerin yerini alması ihtimali var.

#Stablecoins, merkezi olmayan # transferler için çok önemli olacak. #Telcoin, insanlara yardım etmek için stablecoin’lerle ilgili mevcut engelleri yıkmayı hedefliyor #SendMoneySmarter https://t.co/SCrxLAtmTX

– Telcoin (@telcoin_team) 4 Ocak 2022

 

Telcoin ayrıca daha düşük ücretler ve diğer avantajlar şeklinde teşvikler sunarak para göndermek isteyenler için iyi bir fırsattır. Cevaplardaki müşteri yanıtı da iyidir, yani bu blok zinciri sistemini iyi sonuçlar için de kullanabilirsiniz.

Bu blok zinciri sistemine daha fazla müşteri çekilirse, madeni para fiyatı artacaktır.

Telcoin (TEL), 2017 yılında Claude Eguienta ve Paul Neuner tarafından kuruldu ve temel görevi, blok zincirinin yardımıyla kripto alanı ile fiat para birimleri arasında bir köprü kurmaktır. Telcoin Pte. Ltd. Singapur merkezlidir ve Japonya, Tokyo’da çeşitli ve yetkin bir ekibe sahiptir.

telekom nedir

Telcoin, Ethereum‘a dayalı merkezi olmayan bir kripto para birimi ve havale sistemidir. Blockchain ve telekomünikasyon endüstrisinin entegrasyonu yoluyla dünya çapında fon transferini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Telcoin, tüketicilere bir mobil platform ve güvenli Cüzdan aracılığıyla anında ve uygun fiyatlı dijital transferler sağlamak için küresel telekomünikasyon şirketleri, mobil para platformları ve faturalandırma platformları ile ortaklıklar yoluyla şu anda Western Union (WU) ve diğer rakiplerin hakim olduğu havale piyasasını devralmayı hedefliyor. .

Telcoin, hedefine ulaşmak için Ethereum blok zincirinin en iyi özelliklerini kullanır. İşlemlerin tutarlılığını kontrol etmek için geleneksel doğrulayıcılar yerine Kavram Kanıtı’na (PoC) güvenir. Ayrıca, işlem onaylanmadan önce bir işlemin herhangi bir derecede uygulanabilirliği olup olmadığını belirler.

Telcoin modelinin üç bölümü vardır: altyapı, telekomünikasyon şirketi ve tüketici. Cüzdanların doğru kullanımını ve ağın uygulanmasını garanti eder. Telcoin kullanıcıları, herhangi bir merkezi olmayan dijital para ile ortak olan belirteçlerinin tam mülkiyetini ve yönetimini elinde tutar.

Başka bir deyişle, jeton sahipleri jetonlarını doğrudan bir eş cüzdana gönderme yetkisine sahiptir. Ancak Telcoin’in güvenlik tasarımı nedeniyle bu işlemleri etkinleştirmek için en az iki özel anahtar gerekir. Bu güvenlik mimarisi, daha fazla güvenlik bilincine sahip bir sistemi garanti eden çoklu imza yaklaşımı kullanılarak daha da güçlendirilebilir.

Telcoin (TEL), tüketicilerine verimli havale ve finansal hizmetler sağlayarak rekabetten farklıdır. Bu teklifler arasında benimseme teşvikleri, uygun fiyatlı işlem ücretleri, anında aktarımlar, esnek API entegrasyonları, birinci sınıf güvenlik mimarisi, çoklu platform uyumluluğu ve mevcut mobil cüzdanlarla etkileşim yeteneği yer alıyor.

Telcoin ekosisteminin yardımcı programı simgesi TEL’dir – bir ERC 20 simgesi. Kullanıcılar, Telcoin ağının temel teklifleriyle etkileşimi kolaylaştırmak için bu simgeye sahip olmalıdır. Telcoin’in hizmetlerini kullanan telekomünikasyon operatörleri TEL belirteçleri verebilir. Bir telekomünikasyon veya mobil ağ operatörünün sağladığı TEL token entegrasyonu ne kadar yüksek olursa, TEL ağından o kadar fazla teşvik alır – bu teşvikli tanıtım yaklaşımıyla uyumludur. TEL, Sushiswap ve Uniswap gibi merkezi olmayan borsalarda işlem görebilir. Ayrıca Kucoin’de ve birkaç merkezi borsada listelenmiştir.

Telcoin fiyat geçmişi ve teknik analiz

2017 yılında Telcoin (TEL) projesinin başlangıcında, ağdaki maksimum token teklifi 100 milyar TEL idi. TEL’in şu anda dolaşımda 54 milyardan fazla tokeni var (%50’nin üzerinde). Tokenlerin çeyreği bir kalabalık satışta yatırımcılara dağıtıldı, yüzde 5’lik bir likidite fonu da dahil olmak üzere yüzde 15’i geliştirme ekibine ayrıldı. Telekom operatörleri tarafından kullanılabilen teşvikler, tüm belirteçlerin %50’si kadardır. Ayrıca, devam eden gelişmeler ve topluluk teşvikleri, tüm Telcoin tokenlerinin %5’ini alır.

Telcoin’in momentumuna bakarsanız, ilk önemli fiyat hareketi Ocak 2018’de 0,00387607 dolarlık piyasa fiyatına ulaştığında gerçekleşti. Haziran 2018’de 0,001 doların altına düştü ve Aralık 2018’de yıllık 0,00014220 doların en düşük seviyesini gördü. TEL, 2019’un ilk çeyreğinde 0,0004 dolar ile 0,0007 dolar arasında harcadı ve yılı 0,00035 dolar civarında kapattı.

13 Mart 2020’de TEL, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,00006516 $’a düştü. Fiyat, 11 Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0649 dolara ulaşana kadar yükseldi. Ancak, yukarı yönlü hareket reddedildi ve TEL fiyat momentumu tersine döndü.

Telcoin fiyat tahmini

Telcoin’in mevcut fiyatı, 24 saatlik yaklaşık %0.21’lik bir fiyat düşüşü ile 0.019$ civarında işlem görüyor. Bununla birlikte, piyasa momentumu son birkaç haftadır yükseliş eğiliminde ve yakında mevcut fiyatın oldukça üzerinde bir kırılma bekleniyor.

1641716943 953 Telcoin fiyat tahmini

Fiyat geçmişi ve teknik analiz

Telcoin Fiyat Tahmini: Ocak.

Telcoin’in mevcut fiyatı, son 24 saatte %0,13 düşüşle 0,01184 dolar civarında. Piyasa eğilimi, fiyatın önceki günlerde dalgalanmalara maruz kaldığını gösteriyor, bu nedenle değerde bir artış şansı var.

Telcoin Fiyat Piyasa Tahmini 2021-2028

Telcoin sistemi büyük ölçekte gelişmeye devam ettikçe, büyük ölçüde genişlemesi bekleniyor. İlerleme devam ederse 0,23 doları geçme şansı var.

TradingBeasts’ten Telefon Fiyat Tahmini

TradingBeasts, çeşitli kripto para birimleri için cesur ve ayrıntılı tahminlerle tanınır. Belirtilen konum, 2022 ve gelecek yıllar için bir tahmin yayınladı. Verilen tarihler Telcoin üzerinden yatırım ve güncellemeler için kullanılabilir.

2022 için Telcoin fiyat tahmini

Telcoin Fiyat Tahmini: Mar.

Büyümenin %38,24, minimum fiyatın ise 0,0138879 dolar olacağı söylendiği için Telcoin’in Şubat 2022 sonunda ortalama 0,0163387 dolara ulaşacağını tahmin ettiler.

Fiyatın %38,12 artması nedeniyle Mayıs 2022’nin en yüksek büyüme ayı olması bekleniyor. Aynı aydaki ortalama fiyat 0.0138764 dolar olabilir.

Aralık 2022 için fiyat tahmini, bu ayın %28,75 büyüme oranıyla biteceğini ve Telcoin için ortalama fiyatın 0,0129345 dolar olacağını söylüyor.

2023 için Telcoin fiyat tahmini

TradingBeasts, fiyat artışı %19 aralığında olduğu için 2023 Telcoin’in 2023’e kadar iyi kar elde edemeyebileceğini tahmin ediyor. O yılın ilerleyen saatlerinde fiyat Aralık ayında %56,92 artarak ortalama 0,0157652 $ olacak.

Telcoin Fiyat Tahmini: Mar.

2024 için Telcoin fiyat tahmini

Telcoin, 2024’te %61,57’lik bir büyüme oranıyla başlayıp, %103,50’luk bir büyüme oranıyla daha da yükselebilir. Telcoin’in Aralık 2024’teki fiyatının 0.0204442 dolar olması bekleniyor.

Telcoin Fiyat Tahmini: Nisan.

Cüzdan Yatırımcı Telcoin Fiyat Tahmini

Kısa vadeli tahminleri hesaba kattığımızda, Wallet Investor para biriminin 2022’nin önümüzdeki aylarında düşüş eğiliminde olabileceğini, performansın ise önümüzdeki yıllarda yükselişte olacağını tahmin ediyor. Kısa vadede para birimi 0.0120 doların altına düşebilir.

Telcoin Fiyat Tahmini: 5 Mayıs

Aşağıdaki tablo, gelecek yıllar için büyümenin net bir göstergesidir.

Telcoin Fiyat Tahmini: Mar.

2022

Şubat 2022’nin ortalama 0,0175 $ seviyesinde kapanması beklenirken, Aralık ayının fiyatı ortalama 0,0290 $ değerine yükseltmesi bekleniyor. Böylece Telcoin yatırımcılara kar getirebilir.

2023

Ocak 2023’ün 0,0291 dolardan başlaması beklenirken, Aralık’ın 0,0465 dolardan kapanması bekleniyor.

2024

2024’te Telcoin, ilerlemiş olabileceğinden beklenenden fazlasını yapabilir. Ocak ayının ortalama 0,0468 dolardan başlayıp 0,0644 dolarda biteceği tahmin ediliyor.

Uzun Tahminden Telcoin fiyat tahmini

Telcoin Fiyat Tahmini: Ocak.

LongForecast, gelecek yıllar için Telcoin ile ilgili fiyatların ayrıntılı bir tablosunu sağladı. Bu çizelgeler 2026 yılına kadar olan yılları kapsamaktadır. İşte 2025’e kadar olan yıllar için kısa bir genel bakış.

Telcoin Fiyat Tahmini 2022

Telcoin’in 2022’nin ilk iki ayında statik kalması bekleniyor. Daha sonra ivme ve volatilite kazanabilir ancak yılı 0,012 dolardan kapatıyor.

Telcoin Fiyat Tahmini 2023

2022 ile karşılaştırıldığında 2023, Telcoin kârı getirecek ancak yıl sonunda fiyat 0,012 dolarda kalacağı için net bir kâr olmayacak.

Telcoin Fiyat Tahmini 2025

2025’in yıl sonuna kadar %16,7 artması ve Telcoin’in fiyatının 0,014 dolar olması bekleniyor.

TEL SSS

Telcoin Ethereum Tabanlı Bir Para mı?

Evet, TEL kriptolar, blok zinciri ve telekomünikasyon arasındaki boşluğu kapatmak için 2017 yılında tanıtılan Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir.

Telcoin bir yatırım portföyü için iyi bir para mı?

Telcoin’in tahminlerine göre, bu iyi bir yatırım. Bununla birlikte, bir girişime yatırım yapmadan veya bir kripto ticaretini onaylamadan önce, önde gelen borsalardaki geçmiş verileri sürekli olarak değerlendirin, araştırma yapın, temel analizlere aşina olun ve bir kripto uzmanından yatırım tavsiyesi alın.

Telekom paralarını nasıl satın alabilirim?

TEL bir kripto borsasında satın alınabilir. Birden fazla varlık sunan bu kripto para borsaları arasında KuCoin, HitBTC, Bilaxy, 1inch Exchange ve Bitbns bulunur. Şu anda bir borsada doğrudan bir TEL jetonu satın almak mümkün değildir. Telcoin satın almakla ilgilenen kullanıcıların başka bir dijital varlık satın almaları ve ardından yardımı TEL ile değiştirmeleri gerekecek.

Tüm ETH tabanlı cüzdanlar Telcoin ile uyumludur. Ağın ekosistemindeki daha fazla gelişme ile TEL-Coin, doğrudan satın alma seçeneği ile daha fazla kripto borsasında mevcut olabilir.

Telcoin (TEL) 0.1 dolara ulaşabilir mi?

Evet, Telcoin kriptosunun fiyat tahmini göz önüne alındığında, kripto paranın yakında 0,1 dolara çıkması tamamen makul. Yine, bu yatırım tavsiyesi değildir; her zaman DYOR (araştırmanızı yapın). Bir Telcoin fiyat tahminine güvenmek yeterli değildir.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.