Teknikler gelişirse Algo fiyatı haftalarca yatay seyredebilir

Teknikler gelişirse Algo fiyatı haftalarca yatay seyredebilir

www.fxstreet.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Algorand fiyatları haftalarca dalgalanmaya devam edebilir.
  • ALGO fiyat hacmi inandırıcı değil.
  • Geçersiz kılma, 0,7715 doların üzerinde bir kırılmadır.

Boğalar kaçmayı başaramadığı için Algorand umduğundan daha fazla zaman alabilir. Yatırımcılar piyasada daha iyi fırsatlar aramayı düşünmelidir.

ALGO fiyatı, “daha iyi fırsatlar arayın” diyor

Algorand fiyatı, 0.75 $ ‘dan satın alma siparişlerini tetikledikten sonra fiyat kırılmadığı için yönlü bir trendin onaylanması çok daha fazla zaman alabilir gibi görünüyor. Fiyatın önümüzdeki haftalarda daha büyük bir üçgen modeline dönüşebileceği için, çıkış yapan trader’ların kısa kayıplarını azaltması ve daha iyi fırsatlar araması muhtemel.

Koparma başarısız olduğu için Algorand fiyatının yapacak daha çok işi var. Tüccarlar için bariz inisiyatif, büyük hamlelerden yararlanmaktır. Bununla birlikte, profesyonel tüccarlar arasında daha incelikli bir mantra, satın alma fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için ne zaman hatalı olduğunuzu bilmektir. ALGO fiyatı, Pazartesi günkü sahte çıkıştan bu yana önemli bir düşüş gördüğünden, önümüzdeki birkaç hafta boyunca bir aralığa girebilir. Hacim profili ayrıca, oyunda uzun vadeli bir aralık fikrini daha da destekleyen akıllı paranın dahil olmadığını gösteriyor.

TM/ALGO/4.21.22

ALGO/USDT 4 saatlik grafik

Tarafsız tezin geçersiz kılınması 0,7715 doların üzerindedir. ALGO fiyatı kendi seviyesine dokunabilirse, 0,92 $’lık ALGO fiyatı için yükseliş sayısı masaya geri dönecek ve mevcut ALGO fiyatından %30’luk bir artışla sonuçlanacaktır. Boğalar 77.15$’ı geçemezse, tüccarlar bir yan üçgen ve ardından 0,58$’a potansiyel düşüşler beklemeli ve bu da mevcut Algorand fiyatından %15’lik bir düşüşle sonuçlanmalı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.