Tangent, merakla beklenen web sitesi Cardano’da kullanıma sunuldu

Tangent, merakla beklenen web sitesi Cardano’da kullanıma sunuldu

invezz.com

35 m


2022’de Cardano (ADA/USD) blok zincirinde başlatılan yeni bir kripto para birimi projesi olan Tangent’in büyümesi ve çekişi, haber kuruluşları ve diğer yüksek görünürlükteki platformlardan büyük ilgi görüyor.

Invezz’in bir basın açıklamasından öğrendiğine göre, Tangent’in web sitesi artık yayında ve ekip de merakla beklenen teknik incelemesini yayınladı. TANG tokeninin ön satışı 24 gün içinde başlıyor.

Sosyal medyadan başlatılan proje

Projenin neden ilk olarak sosyal medyada başlatıldığı sorulduğunda, Tangent kurucu ortağı Ben Gordon şu yanıtı verdi:

Cardano’daki blok zinciri alanını sallamak ve tarihi bozmak için gerçekten yola çıktık. Lansmandan önce hem teknolojiye hem de pazarlamaya yaklaşımımızı içeren bir oyun planımız vardı. Dürüst olmak gerekirse, o zaman halka açık olarak kabul edilecek bir formatta düşüncelerimizi tamamen belgelemedik.

Tangent, yatırımcıları ve sanatçıları bir araya getiriyor

Tangent, sanatçıları, yatırımcıları ve diğer ilgili tarafları ödül almak, pay almak ve Cardano blok zincirinde çığır açan NFT’lere erişmek için bir araya getirmeyi amaçlayan izinsiz bir platformdur.

TANG, sahiplerinin Tangent’in kullanımı ve geliştirilmesi ile ilgili teklifler üzerinde oy kullanmalarını ve böylece doğrudan ekosistem yönetimine katılmalarını sağlayan bir yönetişim belirteci olacaktır. Topluluk, yönetişim protokolü tarafından belirlenen teklif eşiklerini karşılayan herhangi bir teklife oy verebilir.

Kullanıcılar sanal varlıklardan para kazanır ve yenilerini oluşturur

Tangent’in gerçek hayattaki kullanım örnekleri arasında, kullanıcıların sanal varlıklarından para kazanmalarına izin vermek ve yeni varlık sınıfları oluşturarak onlara yenilikçi finansal hizmetlere erişim sağlamak dahildir. Bir örnek, Japonya’daki mülklerdeki azınlık hisseleri gibi gerçek dünya ve oyun içi varlıklar tarafından desteklenen getiri üreten NFT’lerdir.

Staking ‘en faydalı eylem’

TANG sahipleri, tokenlerini ve NFT’lerini dApp’leri aracılığıyla stake edebilecekler. Tangent’in kurucu ortağı Clint Alexander, staking’in “tüm katılımcılar için en faydalı eylemlerden” biri olduğuna dikkat çekti. Tohum satışına katılanların çoğuyla bizzat görüşen Alexander, şunları ekledi:

Tangent’i DAO tarafından yönetilen bir modele veya Merkezi Olmayan Özerk Kuruluşa dönüştürmek planımızdır, bu da sahiplerimize ve topluluğumuza kuruluşu ilerletmek için temel karar verme veya oy kullanma haklarını daha da verecektir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.