SubQuery, Endeksleme Hizmetlerini Bugünden Başlayan Terra Ekosistemine Genişletiyor

SubQuery, Endeksleme Hizmetlerini Bugünden Başlayan Terra Ekosistemine Genişletiyor

thenewscrypto.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


SubQuery, Terra ekosistemine girişini duyurmaktan mutluluk duyar. Polkadot ve Avalanche’daki baskın veri indeksleme çözümü olarak, kendisini lider bir çözüm olarak belirledikten sonra, diğer ekosistemlerdeki geliştiricilere esnek ve ölçeklenebilir bir çözüm sağlama tutkusunu yerine getirmek mantıklıydı.

SubQuery, birkaç Polkadot ekosistem projesine günde yüz milyonlarca istek göndererek 2021’deki başlangıcından bu yana hızla büyüdü. Ancak geliştiriciler, dizin oluşturma teknolojisini kullanarak zincir üzerindeki verileri analiz etmeyi ve değiştirmeyi hiç bu kadar kolay olmamıştı. SubQuery, arka ucu soyutlayarak özel veri işleme sunucuları gereksinimini azaltır. Sonuç olarak, geliştiriciler kendi sorgulama sistemlerini tasarlamak yerine ürün geliştirmeye ve kullanıcı deneyimine odaklanabilirler.

SubQuery ekosisteminin belgeler, geliştirici desteği ve ücretsiz yönetilen barındırma gibi ek kaynakları ve yetenekleri, SubQuery aracılığıyla Terra kullanıcılarına sunulacaktır.

SubQuery şu anda 2022’nin ikinci çeyreğinde SubQuery Network’ü başlatmak için protokolün dağıtılması ve tokenleştirilmesi üzerinde çalışıyor. Ödeme yöntemlerinde yenilik yapan ve Terra projelerini en başından beri destekleyen SubQuery Ağı basit ve herkese açık olacak.

Ek olarak, SubQuery, kısa süre içinde desteklemeyi planladığı ek Katman 1 blok zincirlerinin öncelikli bir listesine sahiptir. SubQuery ile çalışmak isteyen geliştiricilerin Hibe Programını kullanmaları önerilir. Zincir ilk indeksleme protokolünü başlatmaya hazır olduğundan, bugün Terra geliştiricileri için önemli bir gün. Terra, Avalanche ve Polkadot’a katılarak SubQuery’nin indeksleme seçeneklerine eklendi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.