Şubat 2022’de 1 doların altındaki en ucuz kripto

Şubat 2022’de 1 doların altındaki en ucuz kripto

Şubat 2022’de 1 doların altındaki en ucuz kripto

Şubat 2022’de 1 doların altındaki en ucuz kripto Kripto para fiyatları, piyasada risk hissiyatının iyileşmesiyle hafta sonu boyunca yumuşak bir toparlanma kaydetti. Bitcoin 42.000 doların üzerine çıkarken Ethereum 3.100 dolara yükseldi. Kripto para birimleri birbiriyle yüksek düzeyde ilişkili olduğundan, fiyatlar yükselirken ucuz paralara yatırım yapmak iyi bir fikir olabilir. İşte 1 doların altındaki en iyi kriptolar.

Shiba Inu

Shiba Inu (SHIB/USD), 15 milyar doların üzerinde değere sahip önde gelen bir meme para birimidir ve onu dünyanın en büyük 15. kripto para birimi yapar. Shiba Inu, dünyanın en büyük meme parası olan Dogecoin’e uygulanabilir bir alternatif olarak yaratıldı.

Shiba Inu’nun 1 doların altında en iyi kripto para olmasının üç ana nedeni var. İlk olarak, nispeten popüler bir kripto para birimidir. Hatta Reddit ve Twitter gibi platformlarda en çok aranılan sitedir.

İkincisi, geliştiriciler Shiba Swap ile DeFi endüstrisindeki kullanım durumunu genişletmek için çalışıyorlar. Ve son olarak, Robinhood gibi büyük platformlarda listelenerek daha fazla aktivite kazanabilir.

Tron

Tron (TRX/USD), dünyanın en eski kripto para birimlerinden biridir. Justin Sun tarafından piyasaya sürüldü ve 0,06 dolardan işlem görüyor, bu da onu 1 doların altında bir kripto yapıyor.

Tron, geliştiricilerin tüm endüstrilerde merkezi olmayan uygulamalar (DAPP’ler) oluşturmasına olanak tanıyan bir blok zinciri işletim sistemidir. Bugün, toplam değeri (TVL) 4,6 milyar doları aşan bir dizi DeFi projesi oluşturmak için kullanılıyor.

Tron fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %50 düştü, bu da muhtemelen indirimli işlem gördüğü anlamına geliyor. Daha önce olduğu gibi, TRX fiyatının geri dönme şansı var.

Hedera hashgrafı

Hedera Hashgraph (HBAR/USD), işletmelerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına yardımcı olan lider bir blok zinciri projesidir. Uygulama senaryoları, DeFi ve Fungible Tokens (NFT) gibi tüm sektörlerde bulunabilir.

HBAR, 0,26 dolardan işlem görüyor ve bu da onu bir doların altı kriptosu yapıyor. Fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesinden %55 düşmüş olsa da, geri dönme şansı var.

HBAR fiyat yarışının ana katalizörü, büyüyen ortaklıklar olacak. Örneğin, Hedera Vakfı geçen hafta Ubisoft ile bir anlaşma yaptığını duyurdu. Ayrıca ServiceNow, Google ve Wipro ile anlaşmaları vardır.

yıldız lümen

Stellar (XLM/USD), Ripple Labs’ın eski bir kurucusu tarafından kurulmuş bir ağdır. Geçtiğimiz birkaç ay içinde, XLM fiyatı %70’ten fazla düşerek fiyatını 0,2345 $’a çıkardı.

Düşüş kısmen Stellar Vakfı’nın MoneyGram’ı almama kararından kaynaklandı. Yine de, yatırımcılar düşüşleri satın aldıkça, fiyatın önümüzdeki aylarda geri dönme şansı var. Şubat 2022’de 1 doların altındaki en ucuz kriptodaha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.