Stargate Finance, Stake Platformunu Başlattıktan Sonra Düşüyor

Stargate Finance, Stake Platformunu Başlattıktan Sonra Düşüyor

kriptobriefing.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Stargate Finance, token sahiplerinin daha fazla yönetişim ağırlığı için stake edebilecekleri, merakla beklenen yönetişim modelini başlattı. Duyurunun önemine rağmen, STG son 24 saat içinde düştü.

Stargate Finance Hayati Desteği Vuruyor

Stargate Finance, STG desteğin üzerinde tutmak için mücadele ederken, token sahiplerine yönetim hakları verdi.

Stargate Finance’in yerel tokeni STG, son 24 saat içinde fiyat takibini %17’den fazla gördü. Ani düşüş eğilimi, projenin en çok beklenen staking platformunun lansmanı ile ilişkili göründüğü için piyasa katılımcıları için sürpriz oldu.

Yeni verim üreten program, topluluk üyelerinin Stargate DAO yönetimine katılmasına izin veriyor. Kullanıcılar, yönetişim oylama gücünün birimi olan oy emanetli STG (veSTG) bakiyelerini artırmak için STG tokenlerini stake edebilirler. Böyle bir mekanizma, uzun vadeli sahiplere daha fazla yönetişim ağırlığı ve protokolün kontrolünü sağlar.

Esasen, Stargate Finance topluluk üyelerine protokol geliştirme, entegrasyonlar, belirteçler ve daha fazlasını belirleme gücü vererek tam ademi merkeziyetçilik ve özerklik elde etmeyi amaçlar.

Stargate Finance’in uygulamaya koyduğu yeni yönetişim modelinin önemine rağmen, tüccarların duyuruyu bir “haberi satmak” olayı olarak algılamış olabileceği görülüyor.

STG, staking platformunun piyasaya sürülmesinden sonra piyasa değerinde 0,35 puanın üzerinde değer kaybetti. Düşüş, tokenin Nisan ortasındaki iki saatlik grafikte gelişen paralel bir kanalın alt sınırıyla temsil edilen 1,70 dolarda çok önemli bir destek seviyesine ulaştığını gördü.

Bir sonraki önemli talep bölgesi 1,48 dolar civarında olduğu için mevcut seviyelerde daha fazla satış baskısı sorun yaratabilir.

Stargate Finance Stake Platformunu Baslattiktan Sonra Dusuyor

Yine de Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesi, STG’nin kanalın alt trend çizgisinden toparlanabileceğini gösteriyor.

Bu teknik endeks, iki saatlik grafikte kırmızı dokuz mum şeklinde bir satın alma sinyali sunmak üzere. Satın alma siparişleri mevcut fiyat seviyeleri etrafında yığılırsa, token kanalın orta trend çizgisine 1,90 dolardan, hatta üst sınırına 2,10 dolardan geri dönebilir.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ETH ve BTC’ye sahipti.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.