Sorare Major League Baseball Ethereum NFT Fantezi Oyununu Başlatacak

Sorare Major League Baseball Ethereum NFT Fantezi Oyununu Başlatacak

decrypt.co

2 saat

Okuma süresi: ~4 m


acı inşa etti Ethereum NFTtabanlı fantazi futbol platformunu piyasadaki en popüler blok zincir tabanlı oyunlardan birine dönüştürüyor – ve 4.3 milyar dolarlık başlangıç ​​değeri. Şimdi firma bu formülü bu yaz tamamen yeni bir spora getirmeyi planlıyor: beyzbol.

Sorare bugün, ABD ligine dayalı yeni bir beyzbol fantezi spor oyunu başlatmak için hem Major League Baseball hem de MLB Players Association ile anlaşma imzaladığını duyurdu. Sorare’nin orijinal futbol oyununu 2019’da piyasaya sürdükten sonra başlattığı ilk yeni spor.

MLB oyunu benzer şekilde, satın alınabilen ve satılabilen, Ethereum tabanlı NFT koleksiyonları olarak temsil edilen profesyonel oyuncuların dijital ticaret kartlarını sunacak. MLB oyunlarında dünya performansları.

Sorare COO’su Ryan Spoon, “MLB, kendim de dahil olmak üzere birçok insan için fantezi sporlarıyla ilk deneyimleri” dedi. şifresini çöz. “Çok ritmik, matematik odaklı ve istatistiklere dayalı, tonlarca pozisyon ve oyuncu, keşif ve umutlar ve yıldızlara karşı çağrılara sahip bir spor. Bir patlama olacak.”

Ethereum NFT Game Sorare, ABD Genişlemesinin Ortasında Major League Futbolunu İmzaladı

Spoon ayrıca, Sorare’nin dijital alanda devam ettirmeyi amaçladığı beyzbol ile ticaret kartlarının ve koleksiyon ürünlerinin uzun mirasına da dikkat çekti.

Spor koleksiyonları, NFT pazar patlamasının önemli bir parçası olmuştur. NBA en iyi atış diğer Tom Brady’nin imzası platform, Sorare ile birlikte uzaydaki en dikkat çekici çabalar arasında. Bir NFT, dijital bir öğe için blok zinciri destekli bir makbuz gibi çalışır ve sanat eserleri, koleksiyonlar, profil resimleri ve benzersiz video oyunu öğeleri gibi ürünleri temsil edebilir.

Major League Baseball’un mevcut bir NFT anlaşması var Candy Digital’i başlatanÇoğunluğu spor ürünleri devi Fanatics’e ait. Ticaret kartı yiğit Topps ayrıca piyasaya sürülen dijital MLB ticaret kartlarıfirma bu yılın başlarında Fanatics tarafından satın alınmasına ve şu anda Candy ile aynı çatı altında olmasına rağmen.

Sorare’nin MLB kartı çizimi hala tamamlanma aşamasındadır, ancak Spoon, beyzbol ruhunu yakalarken mevcut futbol NFT’lerinin yaklaşımını – görünür istatistikler ve baskı numaralarıyla – sürdürmeyi hedeflediğini söyledi. Her MLB oyuncusu aynı şekilde farklı nadirlik seviyelerinde aynı sayıda NFT kartına sahip olacak, ancak bu sayı henüz belirlenmedi.

Mevcut futbol oyunu, kullanıcılara NFT’ler olmayan bir başlangıç ​​paketi oyuncu kartları sağlayan ücretsiz bir oyun deneyimidir, ancak NFT kartları fantezi ligleri kazanmaya ve ödüller kazanmaya çalışan kullanıcılar için daha faydalı olma eğilimindedir. MLB deneyimi de aynı şekilde oynaması ücretsiz bir oyun olarak faturalandırılır ve oynamak için NFT’lerin satın alınmasını gerektirmez.

Sorare’nin bir dizi uluslararası ligde yaklaşık 250 takımla ortaklıkları kapsayan futbol oyununun aksine, beyzbol oyunu yalnızca Major League Baseball ve 30 kulübüne odaklanacak.

Sorare’ye göre, şu anda futbol oyunu için aylık 1.8 milyon oyuncuya sahip ve 2021’de NFT ticaret hacminde 325 milyon dolar kaydetti. Firma, bu yıl bu toplamı ikiye katlama yolunda olduğunu iddia ediyor. Daha önce de belirtildiği gibi, Sorare geçen Eylül ayında 680 milyon dolarlık B Serisi fonlama turunun ardından 4.3 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaştı.

Cristiano Ronaldo NFT, Lebron James Dunk’ı 290 Bin Dolara Sattı

MLB anlaşması, firmanın Amerika’daki hamlesinin en son adımı. Major League Soccer ile Mart anlaşması ABD ligi ve takımlarını Sorare’nin platformuna getiren bu. O sırada, Sorare’nin iş geliştirme başkanı Michael Meltzer şunları söyledi: şifresini çöz önümüzdeki aylarda iki ABD ligi ortaklığını duyurmayı planladığını söyledi.

Bir Major League Baseball oyunu başlatmak, Sorare’ye, küresel yeteneklere ve Kuzey Amerika dışındaki hayranlara sahip bir sporda da olsa, öncelikle ABD izleyicisini hedefleme fırsatı verir.

Spoon, “Bugün hem kullanıcılarda hem de tabii ki ortaklarda, aynı zamanda oyuncularımızda çok küresel bir ayak izimiz var” dedi. “Yazılım platformunun mirasının çoğunu alıp bunu beyzbol için bir ton anlam ifade eden bir yola çevirebileceğimizi düşünüyoruz.”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.