Son Raporda 36 Sektör Uzmanından Oluşan Panel, Son Fiyat Düşüşüne Rağmen Ripple’ın Aralık 2022’ye Kadar 2.55 Doları Vuracağını Söyledi

Son Raporda 36 Sektör Uzmanından Oluşan Panel, Son Fiyat Düşüşüne Rağmen Ripple’ın Aralık 2022’ye Kadar 2.55 Doları Vuracağını Söyledi

thecryptobasic.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Finansal uzmanlar, kripto piyasasının düşük performansına rağmen olumlu XRP tahminleri yapıyor.

Genel kripto para piyasası, Federal Rezerv’in artan enflasyonu azaltmak için faiz oranlarını artıracağını onaylamasının ardından geçen haftadan bu yana düşüş eğiliminde.

Diğerlerinin yanı sıra Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) gibi kripto para birimleri, Fed’in duyuruyu yapmasından bu yana %30’un üzerinde önemli kayıplar kaydetti.

Finders’ Uzmanları XRP’de Dalgalanma Bekliyor

Talihsiz koşullar, finansal analistlerin gelişmekte olan varlık sınıfı için olumlu tahminler yapmasını engellemedi.

Bu kez, 36 fintech uzmanından oluşan bir grup, 4 Mayıs’ta yayınlanan yakın tarihli bir Finders raporunda, mevcut piyasa çöküşünden bağımsız olarak, Ripple’ın yerel kripto para biriminin yıl sonuna kadar 2.55 dolara yükseleceğini tahmin etti. XRP tokeni için tahminlerini bilinen finans uzmanlarına göre, kripto paranın fiyatını belirleyecek en büyük etki, Ripple ile Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davanın sonucu.

bulucular dalgalanma fiyat tahmini hakkında rapor veriyor

Finans uzmanlarına göre, Ripple için bir kazanç, madeni paranın 2.55 dolara kadar yükselebileceğini görebilirken, bir kayıp durumunda uzmanlar XRP’nin 0,50 dolara kadar düşebileceğine inanıyor.

Ne yazık ki, Yargıç Analisa Torres tarafından yakın zamanda yayınlanan ortak program talimatında yapılan değişiklik göz önüne alındığında, davanın bu yıl bitip bitmeyeceği kesin değil.

Bu yılki tahminin yanı sıra, fintech analistleri grubu, 2025 ve 2030 yılına kadar XRP için tahminlerini de verdi. Özellikle, XRP 2025’in sonunda 3,61 dolara ulaşacak ve 2030’da altıncı en büyük kripto para birimi 4,98 dolara kadar yükselecek.

Sussex Üniversitesi’nde finans profesörü Carol Alexander, Ripple davayı kazanırsa XRP’ye ne olacağı hakkında yorum yaparken, blockchain projesinin kademeli olarak SWIFT’in yerini alabileceğini belirtti.

“Diğer kriptolara benzemiyor. SEC’e karşı kazanırsa, gerçekten SWIFT’in yerini almaya başlayacak,” dedi Alexander.

Yaygın olarak bildirildiği gibi, devam eden dava yalnızca XRP’nin değerini belirlemekle kalmayacak, aynı zamanda tüm Amerika Birleşik Devletleri kripto para birimi endüstrisinin kaderini belirleyecek.

Ripple’ın CEO’su ve kurucusu Brad Garlinghouse, blok zinciri şirketinin davayı kaybetmesi durumunda bunalmayacağını, çünkü zaten kaybetmiş gibi çalıştığını ve şirketin büyümesini engellemediğini belirtti.

Bu arada, Coingecko verilerine göre, XRP şu anda büyük borsalarda son 24 saatte %14,5 düşüşle 0,44 dolar civarında el değiştiriyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.