Son Pazar Çöküşünden Sonra Kazançlar İçin Dikkate Alınması Gereken En İyi 3 Altcoin

Son Pazar Çöküşünden Sonra Kazançlar İçin Dikkate Alınması Gereken En İyi 3 Altcoin

thenewscrypto.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Cep Ağı son 24 saatte %10.17 düştü.
  • Merkezi olmayan düğüm operatörü ağları, herkesin Roket Havuzuna katılmasına izin verir.

Son piyasa düşüşünden sonra kazançlar için göz önünde bulundurulması gereken ilk 3 altcoine bakalım.

Roket Havuzu (RPL)

ETH2 stake için Rocket Pool, yüzde 4,33 APR sunan merkezi olmayan bir Ethereum havuzudur. Merkezi olmayan düğüm operatörü ağları, herkesin Roket Havuzuna katılmasına izin verir ve en az 16 ETH ile kendi düğümlerini çalıştırabilirler. Bu ikinci senaryo, ETH üzerinden yüzde 6,36’ya varan bir ücret ve ekstra RPL ödemeleri kazanarak hem ETH stake etme hem de RPL teminatının sağlanmasından kar etmelerini sağlar.

CMC’ye göre, bugün Rocket Pool fiyatı 18.81 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 1.277.734 USD. Rocket Pool son 24 saatte %0.21 düştü.

Cep Ağı (POKT)

Uygulamalar, büyük miktarda veriyi düşük maliyetle yönetmek ve aktarmak için Pocket Network’ü kullanabilir ve blok zinciri ve uygulamalar arasında sorunsuz birlikte çalışabilirlik sağlayabilir. Ağ, ölçeklenebilirliği ve veri bütünlüğünü korumak için bir Hisse Kanıtı (PoS) konsensüs süreci kullanır.

CMC’ye göre, bugün Pocket Network fiyatı 0.265159 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 1.141.120 USD. Cep Ağı son 24 saatte %10.17 düştü.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Blok zincirinin üzerinde bir soyutlama katmanı olan Chainlink, akıllı sözleşmelerin her yerden birbirleriyle iletişim kurmasını mümkün kılar. Merkezi olmayan bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, harici veri akışları, olaylar ve ödeme mekanizmalarıyla güvenli bir şekilde etkileşime girerek, karmaşık akıllı sözleşmelerin baskın dijital anlaşma biçimi haline gelmesi için ihtiyaç duyduğu önemli zincir dışı bilgileri sağlar.

CMC’ye göre, bugün Chainlink fiyatı $7.10 USD ve 24 saatlik işlem hacmi $861.249.533 USD. Chainlink, son 24 saatte %3,02 düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.