Solana fiyatı direnci kırabilir ve 144 dolara ulaşabilir

Solana fiyatı direnci kırabilir ve 144 dolara ulaşabilir

Solana fiyatı direnci kırabilir ve 144 dolara ulaşabilir

  • Solana fiyatı kritik 100$ fiyat seviyesine geri döndü.
  • Yakın vadeli direnç, başka bir düşüşü tetikleyebileceği için izlenmelidir.
  • Osilatör koşulları, daha fazla aşağı yönlü baskı konusunda uyarır.

Solana fiyatı direnci kırabilir ve 144 dolara ulaşabilir Solana fiyatı, 90 dolarlık değer alanını birincil destek bölgesi olarak tutarak ve ardından 100 dolar seviyesine geri dönerek güçlü bir toparlanmaya dair bazı kanıtlar gösterdi. Boğalar koşularını genişletti ve 110 dolar seviyesini hedef aldı – ancak sert bir direnç bölgesi yakın vadede daha fazla yukarı yönlü potansiyeli tutabilir.

Solana fiyatı yükselişe geçiyor, ancak ayılar hala kontrol altında

Solana fiyatının son yarışıf sonlandırabilecek bir dizi teknik faktörü var. Aynı değer alanındaki fiyat seviyeleri topluluğu direnç görevi görür. Optex Bantları ve Bileşik Endeks osilatörleri, bu fiyat seviyeleri ile bağlantılı olarak daha yüksek bir yanlış hareket konusunda uyarır.

Solana başka bir boğa koşusu başlatmak ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönmek istiyorsa, öncelikle şu anda fiyatına yakın olan en önemli direnç seviyelerinin üzerinde kapanması gerekiyor. 111$ ile 120$ aralığı arasında %38.2 Fibonacci düzeltmesi, %100 Fibonacci genişlemesi, haftalık Kijun-Sen ve boğa bayrağının alt kısmı (doğrusal bir regresyon kanalı ile temsil edilir) bulunur.

Fiyat direncine daha fazla baskı eklemek, mum grafiği ile Bileşik Endeks arasındaki gizli düşüş eğiliminin varlığıdır. Solana fiyat grafiği daha düşük zirveleri ve daha düşük kapanışları gösterirken, Bileşik Endeks daha yüksek zirveleri gösteriyor. Gizli düşüş eğilimi, yalnızca bir enstrüman zaten bir düşüş trendindeyse geçerlidir. Mevcut hareketin eski düşüş trendini tersine çevireceği ve devam ettireceği konusunda uyarıda bulunuyor. Ek olarak, Optex Bands osilatörünün eğimi aşırıdır ve çok yakında aşırı alım seviyelerine ulaşacaktır.

Solana fiyati direnci kirabilir ve 144 dolara ulasabilir

SOL/USDT Günlük Ichimoku Kinko Hyo grafiği

Ayılar kontrolde kalabilir ve Solana fiyatının yükselmesini reddedebilirse, SOL’un 80 $ değer alanının yakınında 2022’nin en düşük seviyelerini ve %161.8 Fibonacci genişlemesini test etmek için geri dönmesi kuvvetle muhtemeldir.

Bununla birlikte, boğalar kenardan gelirse ve Solana’yı 120 $ veya üzerinde bir kapanışa çıkarabilirse, daha fazla düşüş baskısının geçersiz olması muhtemeldir. Bu senaryoda, Solana son birincil direnci 144 dolardan test etmek için kolayca hareket edebilecek. Solana fiyatı direnci kırabilir
daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.