Solana fiyat analizi: SOL, güçlü bir yükseliş koşusunun ardından 73,8 dolara yükseldi

Solana fiyat analizi: SOL, güçlü bir yükseliş koşusunun ardından 73,8 dolara yükseldi

www.kriptopolitan.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Solana fiyat analizi, pazarın büyük bir yukarı yönlü potansiyel göstermesiyle yükselen işaretler gösteriyor. Boğalar, piyasanın gidişatını daha iyiye değiştirecek olan Solana piyasasının kontrolünü yeniden ele geçirdi ve SOL şimdi yükseliş döneminin önümüzdeki birkaç gün içinde devralmasını bekliyor. Ancak, ayılar kontrollerini yeniden kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. SOL fiyatı, son birkaç saat içinde dalgalı dinamikler yaşadı, ancak yakında üstesinden gelecek.

Piyasa, Solana’nın fiyatının dün 60$’a düştüğünü ancak kısa süre sonra 72$’a yükseldiğini gösteriyor. Solana hafif bir olumsuz hareketine devam ediyor. Ancak ertesi gün Solana fiyatları yükseldi ve 73,8 dolara ulaştı. SOL şu anda 73,8 dolardan işlem görüyor; SOL, son 24 saatte 4.444.432.906$ işlem hacmi ve 24.627.260.257$ canlı piyasa değeri ile %1.19 arttı. SOL şu anda kripto para birimi sıralamasında 7. sırada yer alıyor.

SOL/USD 4 saatlik fiyat analizi: Son gelişmeler

Solana fiyat analizi, fiyat yükseldikçe piyasanın mevcut durumunun yükseliş potansiyeli gösterdiğini gösteriyor. Ayrıca, piyasanın oynaklığı bir kapanış hareketini takip eder ve bu da kripto para biriminin her iki uçta da oynak değişime daha az eğilimli olmasına neden olur. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst sınırı 85 dolarda bulunuyor ve SOL için en güçlü direnç görevi görüyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SOL için bir destek noktası görevi gören 62 dolarda bulunuyor.

SOL/USD fiyatı Hareketli Ortalama eğrisi üzerinde hareket ederek piyasanın bir yükseliş hareketi izlediğini gösterir. Bununla birlikte, piyasa bugün yakın bir oynaklık yaşadığından, Solana fiyatının her iki uçtan birine doğru hareket etmek için daha az yeri var. Buna ek olarak, SOL/USD fiyatı, tutarlı dinamiklerle artan bir pazara işaret ederek, izlenen dirence doğru hareket ediyor gibi görünüyor.

Solana fiyat analizi SOL guclu bir yukselis kosusunun ardindan 738

SOL/USD 4 saatlik fiyat tablosu kaynağı: TradingView

Solana fiyat analizi, Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanının 46 olduğunu ve kripto para biriminin alt tarafsız bölgeye girmesini sağladığını ortaya koyuyor. Ayrıca, RSI skoru, istikrarlı dinamiklere doğru ilerlerken satın alma faaliyetinin satış faaliyetini aştığını gösteren önemli ölçüde yukarı doğru hareket eder.

24 saatlik Solana fiyat analizi: SOL piyasası kapanıyor

Solana fiyat analizi, son birkaç gün içinde dalgalı bir hareket yaşadı. Ancak oynaklığın azalmasıyla birlikte. Ayrıca, oynaklık kapandıkça, kripto para biriminin değerini değiştirmek için daha az oynak hale getirir. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst limiti 110 dolardır ve SOL için en önemli direnç görevi görür. Tersine, Bollinger bandının alt limiti 67 dolarda bulunuyor ve SOL için en güçlü destek görevi görüyor.

SOL/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor ve yükseliş momentumu sergiliyor. Bununla birlikte, destek ve direnç yaklaşıyor, bu da oynaklığın azaldığını ve olumlu bir eğilime doğru kayma ihtimalinin büyük olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, fiyat artan özelliklere doğru yukarı doğru hareket eder.

1652208205 116 Solana fiyat analizi SOL guclu bir yukselis kosusunun ardindan 738

SOL/USD 1 günlük fiyat tablosu kaynağı: TradingView

Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı, kripto para biriminin istikrarını gösteren 37 gibi görünüyor. Değeri düşük bölgeye düşüyor. Bununla birlikte, RSI puanı, genişleyen bir pazara işaret eden artan bir hareketi takip eder ve istikrarlı dinamiklere doğru hareket eder. Yükselen RSI puanı, satış faaliyetinin satın alma faaliyetinden daha düşük olduğunu gösterir.

Solana Fiyat Analizi Sonuç

Solana fiyat analizi, yükseliş fırsatlarıyla birlikte düşüş momentumu gösteriyor. Ayrıca, boğalar caydırıcılıklarını gösterdiler ve piyasa herhangi bir değişime dair büyük işaretler gösterdiğinden uzun vadede piyasanın kontrolünü ele geçirebilirler. Bu nedenle, bu analize göre, Solana’nın boğaların ayıları tamamen tablodan çıkarması ile umut verici bir geleceğe sahip olması bekleniyor.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.