Solana fiyat analizi: SOL, düşüş eğiliminin ardından 48 $ işaretine doğru değer kaybetti

Solana fiyat analizi: SOL, düşüş eğiliminin ardından 48 $ işaretine doğru değer kaybetti

www.kriptopolitan.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Solana fiyat analizi, daha fazla düşüş aktivitesi için yer ile tam bir düşüş momentumu gösteriyor. Ayılar SOL pazarını yönetiyor ve ivmelerini sürdürmeleri muhtemel ve SOL şimdi önümüzdeki günlerde daha fazla devalüasyon bekliyor. Sonuç olarak, ayılar sağlam bir duruş sergiliyor ve yakında piyasayı yutabilir. Ayrıca, SOL fiyatı 55 dolardan 48 dolara düştü ve bu eşik civarında kaldı.

Piyasa, Solana’nın negatif hareketinin fiyatını 50$’da gösteriyor. Solana düşüş hareketine devam ediyor. SOL şu anda 48 dolardan işlem görüyor; SOL, son 24 saatte 2.227.622.863$ işlem hacmi ve 16.187.368.738$ canlı piyasa değeri ile %8.25 düştü. SOL şu anda kripto para birimi sıralamasında 9. sırada yer alıyor.

SOL/USD 4 saatlik fiyat analizi: Son gelişmeler

Solana fiyat analizi, fiyat aşağı doğru hareket ederken piyasanın mevcut durumunun pozitif potansiyel gösterdiğini göstermektedir. Ayrıca, piyasanın oynaklığı hafif bir kapanış hareketini takip eder ve bu da kripto para biriminin her iki uçta da oynak değişime daha az eğilimli olmasına neden olur. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst sınırı 58 dolarda bulunuyor ve SOL için en güçlü direnç görevi görüyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SOL için bir destek noktası görevi gören 40 dolarda bulunuyor.

SOL/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altında hareket ederek, piyasanın aşağı yönlü bir hareket izlediğini gösterir. Ancak, piyasa bugün azalan oynaklık yaşarken. Ek olarak, SOL/USD fiyatı desteğe doğru hareket ediyor gibi görünüyor ve muhtemelen düşüş momentumunu kırabilecek olası bir geri dönüş hareketini işaret ediyor.

SOL/USD 1 günlük fiyat tablosu kaynağı: TradingView

Solana fiyat analizi, Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanının 39 olduğunu ve kripto para birimini daha düşük nötr bölgenin altına düştüğünü gösteriyor. Ayrıca, RSI puanı hafifçe yukarı doğru hareket eder, bu da artan dinamiklere doğru hareket ederken satın alma faaliyetinin satış faaliyetinden biraz daha ağır bastığını gösterir.

24 saatlik Solana fiyat analizi: SOL piyasası açılıyor

Solana fiyat analizi son birkaç günde düşüş hareketine girdi. Üstelik oynaklık açıldıkça kripto paranın değeri volatil bir değişimle hareket ediyor; fiyat bu durumda değişken değişikliğe daha yatkındır. Sonuç olarak, Bollinger bandının üst sınırı 114,4 dolarda bulunuyor ve SOL için en önemli direnç görevi görüyor. Aksine, Bollinger bandının alt limiti 42 dolarda bulunuyor ve SOL için en güçlü destek görevi görüyor.

SOL/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor ve düşüş momentumu gösteriyor. Öte yandan, fiyatın olumlu bir yaklaşımı tercih etmesi nedeniyle piyasanın yukarı yönlü bir harekete geçtiği görülebilir.

SOL/USD 1 günlük fiyat tablosu kaynağı: TradingView

Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı 36 gibi görünüyor ve kripto para biriminin son derece düşük değerini gösteriyor. Değerlendirme bölgesinde yer alır. Bununla birlikte, RSI puanı, azalan bir piyasayı ve amortisman dinamiklerini gösteren aşağı yönlü bir hareketi takip ediyor. Ek olarak, azalan RSI puanı, satış faaliyetinin satın alma faaliyetinden daha ağır bastığını gösterir.

Solana Fiyat Analizi Sonuç

Solana fiyat analizi, önümüzdeki günlerde fiyatında daha fazla düşüş için güçlü olasılıklarla birlikte düşüş momentumu gösteriyor. Ayılar piyasayı ele geçirdi. Boğalar kısa sürede karşılık vermezse, ayılar uzun vadede piyasayı yutacak. Bununla birlikte, ayılar büyük bir potansiyel gösterdiğinden, fiyat desteği kırarsa, piyasayı tamamen tüketme şansları olabilir. Ardından, piyasa dinamikleri boğaların lehine kaydırılabilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.