Solana fiyat analizi: Altcoin 50.21$’ı vurdukça yükseliş momentumu devam edecek

Solana fiyat analizi: Altcoin 50.21$’ı vurdukça yükseliş momentumu devam edecek

www.kriptopolitan.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Solana fiyat analizi Altcoin 5021i vurdukca yukselis momentumu devam edecek

Kripto para fiyatları ısı haritası, kaynak: Coin360

Bugün için Solana fiyat analizi, fiyatların son 24 saatte yükseliş eğilimine girdiğini gösteriyor. Fiyatlar 50.21$ destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor ve şu anda 53.3$’da dirençle karşı karşıya. Fiyatlar dün, piyasa en yüksek seviyesini düzeltmeden önce 46.0$’a düştü. Piyasa şu anda yükseliş trendinde işlem görüyor ve fiyatların yeni zirvelere yükselmeye devam etmesi bekleniyor. Fiyatlar, piyasa 52,2 $’lık yüksek seviyelere düzeltme yapmadan önce günlük işlem seansını 49.0 $’dan düşürdü.

Fiyatların 100$ seviyesinin üzerindeki önceki en yüksek seviyelerine geri dönmesi beklenen piyasanın yakın vadede yükseliş eğilimini sürdürmesi bekleniyor. Dijital varlık, 24 saatlik 3.363.532.69 $ işlem hacmi ile 9. sırada yer alıyor. SOL için piyasa değeri, kripto para birimi piyasasının yüzde 1.31’ine hakim olduğu için 25,6 milyar dolar.

1 günlük fiyat grafiğinde Solana fiyat hareketi: Altcoin 50.21 $ ‘ı vurdukça boğalar fiyatları yükseltmeye devam ediyor

1 günlük fiyat grafiğinde görüldüğü gibi Solana (SOL) son saatlerde yükseliş trendinde. Piyasa şu anda bu fiyat noktası civarında işlem gördüğü için 50.21$’da yeni bir destek seviyesi bulmuş görünüyor. Bir sonraki direnç seviyesi 53.3$’da bulunuyor ve bu seviye kırılırsa fiyatlar 100$ fiyat seviyesine doğru koşmaya devam edebilir. RSI göstergesi şu anda aşırı alım bölgesinde işlem görüyor ve bu da yakın vadede bir fiyat düşüşü görebilir. Bununla birlikte, MACD göstergesi hala yükseliş bölgesinde ve bu da pazarın hala bir miktar yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

1652438453 980 Solana fiyat analizi Altcoin 5021i vurdukca yukselis momentumu devam edecek

SOL/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Günlük zaman dilimindeki Solana fiyat analizi, fiyatların yükselen bir üçgen düzeninde işlem gördüğünü gösteriyor. Günlük zaman diliminde Solana fiyatları yükselen bir üçgen şeklinde işlem görüyor. Bu, tipik olarak piyasada daha fazla yukarı yönlü potansiyeli işaret eden bir yükseliş devam modelidir. Parabolik SAR göstergesi şu anda yükseliş bölgesinde, bu da piyasanın daha fazla yükselme potansiyeline sahip olduğunu ve şişkin Bollinger bantları tarafından piyasa oynaklığında bir artış olduğunu gösteriyor.

4 saatlik fiyat grafiğinde Solana fiyat analizi: Piyasa 53.3$ direncini test etmeye çalışırken fiyatlar yükselmeye devam ediyor

4 saatlik zaman dilimindeki Solana fiyat analizi, fiyatların şu anda yükselen bir kanal içinde işlem gördüğünü gösteriyor. 4 saatlik zaman diliminde Solana fiyatları yükselen bir kanalda işlem görüyor. Bu, tipik olarak piyasada daha fazla yukarı yönlü potansiyeli işaret eden bir yükseliş devam modelidir. Stokastik RSI göstergesi şu anda aşırı alım bölgesinde ve bu da yakın vadede bir fiyat düşüşü görebilir. Bununla birlikte, MACD göstergesi hala yükseliş bölgesinde ve bu da pazarın hala bir miktar yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

1652438454 167 Solana fiyat analizi Altcoin 5021i vurdukca yukselis momentumu devam edecek

SOL/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Piyasa 53.3$ direnç seviyesini test ediyor gibi görünüyor ve bu seviyenin üzerinde bir kırılma, fiyatların 100$ fiyat seviyesine doğru koşmaya devam ettiğini görebilir. RSI göstergesi şu anda aşırı alım bölgesinde ve bu da yakın vadede bir fiyat düşüşü görebilir. Ayrıca, MACD çizgisi şu anda sinyal çizgisinin altında, bu da pazarın daha fazla yükselme potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. Bollinger bantları şu anda şişkin durumda ve bu da piyasa oynaklığında bir artışa işaret ediyor.

Solana fiyat analizi sonucu

Sonuç olarak, Solana fiyat analizi, piyasa 100$ fiyat seviyesine doğru ilerlemeye çalışırken piyasa duyarlılığının yükseliş bölgesine kaydığını gösteriyor. Piyasa, bu hafta görülen son piyasa çöküşünden sonra toparlanıyor ve yakın vadede yükseliş eğilimini sürdürmesi bekleniyor. Kırılımı teyit etmek ve 100 dolar fiyat seviyesine doğru koşmaya devam etmek için fiyatların 53.3$ direnç seviyesinin üzerinde istikrar kazanması gerekecek.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.