Solana, 81 Dolarlık Çok Önemli Desteği Aştı; SOL satmanın zamanı geldi mi?

Solana, 81 Dolarlık Çok Önemli Desteği Aştı;  SOL satmanın zamanı geldi mi?

www.cryptonenewsz.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Solana, esas olarak devasa kurumsal bankacılığı ve benzersiz hızı nedeniyle Ethereum’a en yakın rakip olarak kabul ediliyor. Bununla birlikte, SOL son birkaç ay içinde ağ sorunlarının adil payını gördü ve SOL tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok düştü.

Bu, birçok kişinin Solana’nın güneşli günlerinin bitip bitmediğini merak etmesine neden oldu. Solana, 2017 ve 2020 arasında çeşitli ICO’larda yaklaşık 25 milyon dolar topladı ve 2021’de ek olarak 314 milyon dolar topladı. Solana Mart 2020’de piyasaya sürüldü, ancak blok zinciri hala beta sürümünde.

Solana’nın 400 milisaniyelik hızlı bir blok süresi vardır ve bu da saniyede 45.000 ila 65.000 işlem gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Bu, Solana’yı piyasadaki en hızlı kripto yapar.

Solana’nın en önemli kurumsal destekçilerinden biri, Solana’yı fiili değişim zinciri olarak kullanan ve Solana ekosistemini geliştirmek için milyonlarca dolar akıtan FTX borsası olmuştur.

Bu güncellemenin geçen Aralık ayında yayınlanmasından kısa bir süre sonra, Solana blok zinciri, performansın düşmesine neden olan başka bir Dağıtılmış Hizmet Reddi DDoS saldırısına uğradı. Eylül 2021’deki başka bir DDoS saldırısı, blok zincirini neredeyse tüm gün boyunca indirmeyi başardı.

Solana’nın 100 DMA eğrisinin üzerindeki reddi, %50’den fazla büyük bir düşüşle sonuçlandı. Sonraki düşük hacim ve dip fiyatlar, yatırımcılar için değer kaybına neden olabilir.

Solana olumsuz gidişatın izini sürebilecek mi, başaramayacak mı? Solana fiyat tahminimizde cevabınızı ve diğer kritik fiyat seviyelerini burada bulabilirsiniz.Solana blok zinciri gelişiyor ve sürekli olarak JP Morgan ve Bank of America gibi finans devleri tarafından büyüyen bir blok zinciri ağı olarak anılıyor. Solana’nın düşen piyasa fiyatı ve Kasım 2021’deki en yüksek seviyesinden bu yana yeni en düşük seviyelere ulaşması, DDoS saldırılarının neden olduğu düşük performanstan kaynaklanıyor.

Solana, Mart 2022’deki 77$’lık son desteğinden önemli bir ivme kazanmaya çalıştı, ancak reddedilme, alıcıları kâr kaydetmeye ve SOL’de yeniden girmek için daha iyi gelişmeleri beklemeye zorladı. SOL, ETH’den önemli bir NFT payı kazanmış olsa da, ağının temel performansı ve DDoS ve benzeri saldırıları ele alma yeteneği, bu blok zincirinin devam eden başarısı için çok önemlidir.

Fiyatlar her gün yeni dip seviyelerine ulaştığından, kayıp yüzdesi öncelikle tek haneli rakamlarla sınırlandırıldı. Solana, daha fazla satıştan kaçınmak ve olumsuz hissini bastırmak için şu anda 100$ yakınında işlem gören 100 DMA eğrisini geçmek zorunda kalacak. RSI ayrıca aşırı satım bölgelerine çarparak, yatırımcılar için yükseliş görünümü ve satın alma potansiyeli getirdi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.