SOL Teknik Analizi: 100 Dolarlık Psikolojik İşarete Tutunan Boğalar

SOL Teknik Analizi: 100 Dolarlık Psikolojik İşarete Tutunan Boğalar

kriptoknowmics.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


SOL madeni para fiyatı artan satış baskısına dayanmakta zorlanıyor ve 100 doların üzerinde seyrediyor. Düşüş psikolojik işaretin altında devam edecek mi? Önemli teknik noktalar:

  • Fiyatlar, 50 günlük EMA’nın üzerinde kalmak için mücadele etti.
  • MACD ve sinyal çizgileri bir yükseliş geçişi sağlıyor.
  • Son olarak, Solana’nın 24 saatlik işlem hacmi %11,57 artışla 1,81 milyar dolar oldu.

SOL’un Geçmiş Performansı

SOL jeton fiyatları, bu yılın çeyreğinin başında düşen bir takoz paterni oluşturdu ve bu da %35’lik bir düşüşle sonuçlandı ve ardından 78$’a ulaştı. Ancak alıcılar trendi aştı ve düşen kamadan yukarı yönlü bir kırılmayla sonuçlandı. Bununla birlikte, geri dönüş rallisi, 100 dolarlık psikolojik engeli yeniden test etmek için birden fazla destek seviyesini paramparça etti. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

SOL Teknik Analizi

SOL jeton fiyatındaki çıkış rallisi 136$ seviyesini geçemedi, ancak iki haftada %62’lik bir artışla sonuçlandı ve ardından 50 ve 100 günlük EMA’nın üzerine çıktı. Boğaların 150 $ işaretini geçememesi, daha yüksek fiyat reddetme mumlarının yaratılmasını tetikledi ve bu da düşüş eğilimine yol açtı. Fiyatlar 50 günlük EMA’nın üzerinde kalmaya çalışırken, kritik günlük EMA’lar (50, 100 ve 200), günlük grafikte düşüş eğilimini sürdürüyor. Bu nedenle, EMA’lar dinamik direnç sağlama rolünü oynamaya devam ediyor. RSI göstergesi: RSI eğimi, altta yatan boğa eğilimindeki bir artışı yansıtan, neredeyse aşırı satım bölgesindeki yan trendin ardından %50 çizgisini aşıyor. Bununla birlikte, yakın tarihli bir düzeltme, eğimin 14 günlük ortalama çizgisinin altına düştüğü konusunda uyarıyor. MACD göstergeleri: MACD ve sinyal çizgileri, sıfır çizgisinin altında geri dönüşü gösterdikten sonra bir yükseliş geçişi veriyor. Bu nedenle gösterge, trend kontrolünü yeniden kazanmak için bir yükseliş mücadelesini yansıtıyor. Özetle, SOL teknik analizi, fiyat hareketinin iki uçlu yapısını vurgular.

trend olan

SOL jeton fiyat hareketi, en son günlük mumun, 108$’da gözlemlenen ve düşüş eğilimi gösteren bir mumla sonuçlanan büyük bir satışın işareti olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, 100 dolarlık psikolojik eşiğin altında bir kapanış, düşüş eğilimini yeniden alevlendirecek ve 88 dolara yükselişi tetikleyecektir. Yükseliş piyasasında, 108 dolardan daha yüksek bir kapanış fiyatı, fiyatın 122 dolara yükselmesini garanti edecektir. Destek Seviyeleri: 100$ ve 88$ Direnç Seviyeleri: 108$ ve 120$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.