SNX Teknik Analizi: Yükseliş Trendi Boğa Formunu Artıracak mı?

SNX Teknik Analizi: Yükseliş Trendi Boğa Formunu Artıracak mı?

kriptoknowmics.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


SNX madeni para fiyatındaki keskin V şeklinde bir geri dönüş, 7,65 $ ‘lık bir boyun çizgisi ile yuvarlanan bir dip deseni oluşturur. Alıcılar bir yükseliş patlaması için sınırı aşacak mı? Önemli teknik noktalar:

  • 50 ve 100 günlük EMA, yükseliş geçişi için hazır.
  • MACD ve sinyal çizgileri yükseliş hizalamasını yeniden kazanıyor.
  • Son olarak, Synthetix’in 24 saatlik işlem hacmi %61,58 artışla 352 milyon dolar oldu.

SNX’in Geçmiş Performansı

SNX madeni para fiyatı, 7.65 $ işaretine yakın yüksek arz artışıyla karşı karşıya kaldıktan sonra 200 günlük EMA’nın üzerinde kalmayı başaramadı. Reddetme, iki hafta içinde %40’lık bir düşüşe yol açtı ve tüm önemli EMA’ların altında kalan 4,50 dolarlık destek bölgesine ulaştı. Bununla birlikte, alıcılar trendin kontrolünü aktif olarak ele geçirdi ve 200 günlük EMA’yı geri alarak V şeklinde bir geri dönüş getirdi. SNX/USDT grafiğikaynakticaret görünümü

SNX Teknik Analizi

SNX madeni para fiyatı, son üç günde %35’lik bir artış ve artan işlem hacminin yansıttığı satın alma baskısındaki bir artışla 6.50 doları aştı. Bu nedenle, momentumla dolu geri dönüş rallisi kısa bir süre sonra 7.65 dolardan boyun çizgisine ulaşacak. Önemli günlük EMA’lar (50, 100 ve 200) düşüş eğilimini koruyor, ancak 50 ve 100 günlük EMA’lar yükseliş geçişi için hazır. Ayrıca, fiyatın 200 günlük EMA’nın üzerinde kalması, yükselişin devam etme şansını artırıyor. RSI göstergesi: RSI eğimi, orta çizginin altına doğru yanlamasına hareket ettikten sonra 14 günlük ortalama çizginin üzerine çıkmak üzere yükselir. Yükseliş trendi, aşırı alım sınırına yaklaştıkça çapraz bir yükseliş gösteriyor. MACD göstergeleri: MACD ve sinyal çizgilerinin yükseliş geçişi, sıfır çizgisinin üzerine çıktıktan sonra kademeli olarak yayılır. Özetle, SNX teknik analizi, boğaların yuvarlak dip modelini tamamlama olasılığının yüksek olduğunu vurgular.

trend olan

SNX madeni para fiyatı, satın alma baskısı arttıkça belirgin bir şekilde şişiyor ve dip yuvarlama modeli içindeki yükseliş trendini körüklüyor. Bu nedenle, yükseliş eğilimi kısa bir süre sonra yüksek bir yükseliş kırılması olasılığıyla birlikte 7,65 dolardan boyun çizgisine ulaşabilir. Böyle bir durumda, 10 dolara bir boğa koşusu makul. Destek Seviyeleri: 6,50 ABD Doları ve 5 ABD Doları Direnç Seviyeleri: 7.65 ve 10$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.