Shiba Inu Payments, BitPay’in Dört Yeni Ortak Eklemesiyle Küresel Olarak Milyonlarca Kullanıcıya Genişliyor

Shiba Inu Payments, BitPay’in Dört Yeni Ortak Eklemesiyle Küresel Olarak Milyonlarca Kullanıcıya Genişliyor

u.bugün

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


BitPay dört yeni ortak eklediğinden Shiba Inu ödemeleri dünya çapında milyonlarca kullanıcıya genişleyebilir. Kripto ödeme işlemcisi BitPay iki yeni borsa duyurdu ve iki yeni cüzdan, en iyi kripto sağlayıcıları Bitso, Bitstamp, Edge ve Guarda dahil olmak üzere doğru ödeme protokolünü benimsiyor.

Sırasıyla Meksika ve Lüksemburg’da kurulmuş iki lider kripto para borsası olan Bitso ve Bitstamp’ın her birinin dünya çapında dört milyondan fazla müşterisi var.

Yeni ortaklara ek olarak, BitPay Protokolü, dünyanın en büyük kendi kendine saklama cüzdanı olan Blockchain Wallet tarafından zaten benimsenmiştir. BitPay’in Ödeme Protokolü, Verifone’un 35 milyon cihaza sahip 600.000 satıcısında mağaza içi ve çevrimiçi satın almalar için otomatik olarak etkinleştirilir.

İşletmeler artık BitPay aracılığıyla kripto para birimini kabul edebilir ve 200 milyondan fazla kripto para kullanıcısından ödeme alabilir. Bitpay, ilk çıkışından bu yana, tüm dünyada on binlerce işletme için 5 milyar doların üzerinde ödeme gerçekleştirdi.

BitPay, Shiba Inu’nun kabul edildiği yüzlerce BitPay satıcısında SHIB harcamasına izin veren, 2021’in sonlarında resmi olarak Shiba Inu parasını desteklemeye başladı. SlingTV, American Cancer Society, Newegg, Menufy, Carolina Hurricanes ve Twitch, şu anda BitPay üzerinden SHIB kabul eden büyük şirketler arasında.

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), DogeCoin (DOGE), Litecoin (LTC), Wrapped Bitcoin (WBTC) ve USD sabitli sabit paralar (BUSD, DAI, GUSD, USDC) gibi diğer kripto para birimleri ve USDP) Bitpay aracılığıyla da desteklenir.

Daha önce U.Today tarafından kapsandığı üzere, Baltimore’un tek özel Porsche merkezi olan Porsche Towson, Shiba Inu dahil dijital varlıkları kabul etmek için kripto para ödeme işlemcisi BitPay ile ortaklık kurdu.

Shiba Inu, Nisan ayının başlarında Robinhood ticaret platformunda uzun zamandır beklenen listelemenin ardından büyük ilgi gördü ve yayınlandığı tarihte 0.0000245 dolardan işlem görüyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.