Shiba Inu, Kripto Çöküşünden Sonra Dogecoin’den Daha Hızlı Geri Dönüyor

Shiba Inu, Kripto Çöküşünden Sonra Dogecoin’den Daha Hızlı Geri Dönüyor

decrypt.co

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Kripto para piyasası bugünden sonra biraz hayat gösteriyor dünkü sert çöküş, bu sırada en iyi madeni paraların çoğu değerlerinin %10’unu veya daha fazlasını kaybetti. Genel olarak, piyasa bugün yüzde birkaç puan yükseldi – ve konu jetonlar ve jetonlar söz konusu olduğunda, Shiba Inu baş rakibinden daha yüksek bir hızda yükseliyor, Dogecoin.

Shiba Inu (SHIB), bu yazı itibariyle son 24 saatte yaklaşık %5 arttı. CoinMarketCap, ve şu anda 0.00001615 dolarlık bir fiyata oturuyor. Öte yandan Dogecoin (DOGE), 0.109833 $ şu anki fiyatıyla %1’den daha az yükseldi.

SHIB’nin değeri daha hızlı yakalamasını tetikleyen nedir? Bu sefer belirgin bir işaret yok – yaratıcılardan veya önemli bir etkileyiciden herhangi bir tweet veya duyuru ya da 24 saatlik grafik herhangi bir ani patlama göstermiyor.

Küresel Bitcoin Sahiplerinin Neredeyse Yarısı Bugün Parası Bitti

Shiba Inu’nun basitçe dün daha sert düştü daha geniş pazar katliamının ortasında ve sonuç olarak biraz daha sert bir şekilde geri döndü. Meme jetonları ve jetonları değişkendir ve nihayetinde bir kuruşun kesirleri olsa bile, her iki yönde de çılgınca değerde sallanabilir.

Yine de, Shiba Inu geç dönemlerin daha zorlu kayıplarını atlattı. Geçen hafta yaklaşık %21 ve son 30 gün içinde %33 düştü. Bunu geçen hafta yaklaşık %16, geçen ay ise %23 değer kaybeden DOGE ile karşılaştırın.

Sonuç olarak, her iki kripto para da 2021’de kendi zirvelerini belirledikten sonra önemli miktarda değer kaybetti. Shiba Inu Ekim ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %81 değer kaybederken, Dogecoin Mayıs 2021’de zirve yaptığından beri %85 değer kaybetti. önünde piyasa çöküşüne karşı.

Bunu önde gelen kripto para birimleriyle karşılaştırın, Bitcoin diğer Ethereumtüm zamanların en yüksek seviyelerinden sırasıyla %55 ve %52 düşüşle geçen Kasım ayında belirlendi.

Shiba Inu dün yedi ayın en düşük seviyesine ulaştı Dogecoin, Nisan 2021’den bu yana bir yıldan fazla bir sürenin en düşük noktasına inerken, genel kripto piyasası kaosunun ortasında.

Yazar tarafından ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya diğer tavsiye niteliğinde değildir.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.