Shiba Inu Fiyat Tahmini: SHIB 0,00003380 doların altına düştü

Shiba Inu Fiyat Tahmini

Shiba Inu Fiyat Tahmini: SHIB 0,00003380 doların altına düştü

Shiba Inu fiyat tahmini, meme kripto para piyasasının kripto para piyasasının son birkaç gün içinde önemsiz değişiklikler gördüğünü gösterdiğini gösteriyor. Fiyat, çok az esneklikle büyük ölçüde sabit kalır; fiyat 3 Ocak 2022’de 0.00003364 dolara ulaştıktan sonra 0.00003380 dolardan düştü. Piyasa, daha fazla devalüasyona yol açabilecek düşüş eğiliminde. SHIB / USD’nin mevcut oranı 0.00003364 USD’dir.

  • Shiba Inu fiyat tahmini düşüş eğiliminde görünüyor.
  • En güçlü direnç 0,00003926 dolarda.
  • En güçlü destek 0,00003315 dolarda.

SHIB / USD 4 Saatlik Fiyat Tahmini: Ayılar kontrolü ele geçirdikçe piyasa istikrarlı hareketliliği koruyor

Shiba Inu’nun fiyat tahmini, piyasa hareketliliğinin sakin bir trend izlediğini gösterdi, bu da bir kripto para biriminin fiyatının hareketlilikle eşleşme olasılığının daha düşük olduğu anlamına geliyor. Bollinger Bandının üst sınırı, en güçlü direnç görevi gören 0,0003447 dolardır. Bollinger Bandı için alt sınır, en güçlü destek olan 0,00003315 dolar.

Destek bandının direnç bandı çok yakın görünüyor, bu da piyasanın aşırı yüklendiğini gösteriyor. Bu, boğalara tahtlarını geri alma fırsatı vererek piyasa kargaşasının patlak vermek üzere olduğunu gösterebilir.

SHIB / USD fiyatı, hareketli ortalama eğrisini geçerek düşüş eğilimi gösteriyor. Ayılar piyasayı kontrol ediyor ve boğalara savunmalarına karşı koyma şansı vermiyor.

Shiba Inu Fiyat Tahmini SHIB 000003380 dolarin altina dustu

SHIB / USD 4 saatlik fiyat tablosu Kaynak: Ticari görünüm

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 43’tür; bu, kripto para birimlerinin düşük değerli veya aşırı alım kategorisine girmediği anlamına gelir. RSI, istikrarlı bir piyasa trendini ve küçük bir geri dönüş şansını yansıtan basit, istikrarlı bir yaklaşım izler.

1 Günlük Shiba Inu Fiyat Tahmini: SHIB / USD, piyasa daraldıkça düşüş performansı yaşadı

Shiba Inu fiyat tahmini, düşüş veya düşüş yerine sakin bir trend izleyen piyasa hareketliliğini gösteriyor. Bu, dalgalanmalara maruz kalan SHIB/USD kur fırsatlarının sabit kalması anlamına geliyor. Bollinger Bandının üst sınırı, en güçlü direnç görevi gören 0,00003926 dolardır. Bollinger Bandı için alt sınır, en güçlü destek olan 0,00002941 dolar.

Destek bandı ve direnç bandının birbirine çok yakın olması piyasanın sıkıştığını gösteriyor. Bu, piyasa hareketliliğinin yakında patlak vermesi ve boğalara geri dönüp bir pazar arama fırsatı vereceği anlamına geliyor.

SHIB / USD fiyatı, hareketli ortalama eğrisinin altında görünüyor ve bu da güçlü bir düşüş eğilimine işaret ediyor. Piyasa, düşük hareketlilik ile düşüş eğilimini koruyor, bu da güçlü bir düşüş eğiliminin sürdürüldüğü anlamına geliyor. Bu ancak volatilite artarsa ​​ve boğalar bundan faydalanırsa değişebilir.

1641219343 554 Shiba Inu Fiyat Tahmini SHIB 000003380 dolarin altina dustu

SHIB / USD 1 günlük fiyat tablosu Kaynak: Ticari görünüm

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 44’tür; bu, meme kripto para biriminin düşük değerli veya aşırı alım kategorisine düşme belirtisi göstermediği anlamına gelir. RSI, istikrarlı bir piyasa trendini ve düşük bir geri dönüş şansını yansıtan kesin, istikrarlı bir hareket izler.

Shiba Inu fiyat tahmininin sonucu: Ayılar kontrolü elinde tutuyor

Shiba Inu Fiyat Tahmini Sonucu, meme kripto para biriminin mevcut davranışının, yakın zamanda tersine dönmesi muhtemel olmayan istikrarlı bir düşüş eğilimi izlediğini gösteriyor. SHIB / USD, son zamanlarda 0.00003380 dolara yükselişi sırasında çok şey kaybetti; Fiyat 3 Ocak 2022’de 0,00003364 dolara ulaştı; ancak, fiyat o zamandan beri artmadı. SHIB piyasası bir döngüde kaldı.

Odak, tekrarlayan bir düşüş gösteriyor, ancak bu, boğalara savaşma şansı vermek için artması gereken piyasa hareketliliğine bağlı. Aksi takdirde, ayılar onlara hükmetmeye devam edecek.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.